len to nie.treba aby okusili tie najhorsie väznice a podmienky v nich a za vsetko co napachali na vlastnom narode aj dostali dostatocny trest
len to nie.treba aby okusili tie najhorsie väznice a podmienky v nich a za vsetko co napachali na vlastnom narode aj dostali dostatocny trest
oni uz dobre vedia ze ked sa ich vlada skonci tak budu zo Slovenska utekat a Krajci sa pod ruskom smeje ako blazon z ustavu
treba este pripomenut ze ked sa skonci nudzovy stav tak je velky predpoklad ze nastane exodus zdravotnikov do zahranicia
tato vlada pomaha ale ludom do hrobu
mikas pamätáj ze diktator testovic ta hodi cez palubu ako lodnu krysu
uz teraz je jasne ze nase deti sa budu ucit v ucebnici dejepisu ze nam vladol vysinuty testovic diktator co terorizoval narod
Mikas to ma spocitane ked nevedel odhadnut ze diktator magorovic to vsetko hodi prave na neho
uz aj Boris lesenar pichol matelkovi vidlicku do rebier ked povedal ze uz nepodporia celoplosne testovanie a kovid automat ponechaju ako ho schvalili
bol si pohorseny aj pri kiskovi co nalietal neopravnene cez milion eur?
ekonomika na pokraji krachu,vela ludi na dlazbe a pod hranicou chudoby a usiak nasiel nejaky pelleho let na operu no proste hanba co stvara tato vlada banditov co terorizuje a ozobracuje vlastny narod.vladny banditi tvrdili ze fico rocne ukradol 3miliardy eur a uz mame skoro rok vladnutia vysinuteho diktatora tak hadam tie 3 miliardy usetril
numak ved ste stale tvrdili ze ficovci kradli rocne tri miliardy a ty tu ukazujes taketo kauzicky.ja ze ta bude viac zaujimat ksefty matelka stou firmickou co dodava antigenove testy lebo tam su realne milionove rozkradacky
pri ficiakovi mali lazo plazo ale pri tychto novodobych banditoch to budu mat dost horuce:)
myslim ze si tato vlada po tomto incidente odklepne dozivotnu ochranku:)
nic nove v podlosti olajno ked im padaju preferencie k nule
ak by chcel brusel dosiahnut totalnu elektromobilitu tak by sa museli postavit dalsie stovky jadrovych elektrarni v Europe.a takto bublina okolo elektromobilov pomalicky splasne
este je nejaka krajina okrem Slovenska kde deti nechodia do skôl skoro cely rok?
ten pojem dezolat mam od magorovica
Odporúčame