aj nacisti sa zbavovali inteligencie takze nic nove pod slnkom
za necely rok tato vlada rozflakala na kovid 6miliard za ktore by sme mali najspickovejsie nemocnice na svete a namiesto toho mame uzobraceny narod a blazna na cele vlady
takze podla teba sa ludia maju teraz lepsie?:)a vsetkym odporucam co chcu podpisat peticiu aby sa isli testovat az ked bude peticna akcia spustena
pelle ved ten peticny vybor ste mali mat uz davno pripraveny a dnesnym dnom aj spusteny zber podpisov.No dufam ze uz nieje neskoro a akciu dotiahnete do uspesneho konca a polozime tuto hrôzovladu co narod ozobracila
ja len dufam ze uz zacnu podpisovu kampan a verim ze vyzbieraju vela podpisov na vypisanie referenda
uz davno sa mali angazovat v zbierani podpisov a necakat len na plosne testovanie
staci vymenit diktatora na Slovensku a to sa coskoro udeje a vy dezolati uz len suchajte nozickami
90% ludi co poznam tak pri plosnom testovani podpisu referendum pre predcasne volby lebo tato vlada urobila z naroda zobrakov a nevolnikov a keby boli nove volby je jasne ze
ja som zvedavy kto po volbach pojde zo stranou Olano a uz kazdy tusi ze uz nikto
ak diktator presadi celoplosne testovanie tak opozicia by mala pred kazdym odbernym testovacim miestom organizovat podpisovu akciu na vyhlasenie referenda o konci tejto vlady ktora cely narod uvrhla do chudoby
ekonomika zdevastovana.len na Slovensku deti nechodia do skoly a skôlky,minauju nase spolocne peniaze na nezmyselne testovanie a tvrdia ze je to zadarmo.Tato vlada musi skoncit inak sa staneme vsetci zobrakmi a najchudobnejsi region v EU.
takze matovic povedal o jednom odbornikovi ze nieje odbornik ale hlupak:)Ak ostane tento blazon na cele statu tak zrujnuje cele Slovensko a skody po tejto vlade sa budu napravovat desatrocia
za tie peniaze co tato vlada vyhodila na korona krizu+testovanie sme mohli mat najspickovejsie nemocnice na svete a teraz mame velke h... a este blazna na cele statu.
ty si dement z otcovej strany?:)
Takze papalasi,politici a ich pribuzny dostali vyse 8tisic vynimiek aby si mohli v klude uzivat slobodu a bedač pozatvarali do kadejakych bublin pod hrozbou pokut.Neskutocne co za banda nam tu vladne a este ma tu drzost povedat ze sme si t pokazili.Matovic nie my ale vy ste to pokazili a narod ma kôli vam teraz trpiet
kim čong un by mal chodit k matelkovi na skolenie ako drzat narod na uzde:)
ani jeden sudca a ani prokurator sa v strachu neodvazi sudit diktatora
tato vladna stvorka si moze dat nazov:sme vladna mafia ktora si navzajom pomaha
Odporúčame