Tak tieto vety mi prišli ako mimoriadne zábavné, citujem:
veta 1: Na novinárov bolo zaútočené za to, akú úlohu zohrávajú pri zabezpečovaní slobodnej a informovanej spoločnosti. - v princípe súhlasím, lebo sa chovajú presne ako tí socialistický, napríklad Leško. Mali vybraný cieľ na ktorý budú útočiť a cieľ, ktorý budú vychvaľovať. No a podľa toho písali. Vtedy aj dnes. Len ciele sú iné.
veta 2: „Žurnalizmus je kyslíkom každej demokracie. Musíme znovu a znovu preukazovať, že náš spoločný záväzok voči slobode tlače nepozná žiadny lockdown,“ - tak tu hlboko nesúhlasím, lebo v poslednej dobe je žurnalizmus ako Novičok, ale ten Ruský, nie ten anglický.


