Ja teda neviem o akej cti to hovoríme v súvislosti so Šeligom, keď je to obyčajný karierista a šplhúň po cudzích chrbtoch. Verím, že jeho kolegovia zo "Slušného Slovenska" by naozaj mali o čom rozprávať. No, a jeho spolupráca s Kiskom aj po tom, čo sa evidentne a jasne prevalilo, že okradol svojho suseda o pozemok a ešte mu klamal do očí, ho diskvalifikovala aj z funkcie na obecnom úrade v Hruštíne.


