dobre napísané s nadhľadom, hanba v časoch konsolidácie dvom megalónskym oslavám , proste vláda si vyberá sviatky a "sviatky"
dobre napísané s nadhľadom, hanba v časoch konsolidácie dvom megalónskym oslavám , proste vláda si vyberá sviatky a "sviatky"
možno že nastal čas na vnútrostranícku výmenu v Smeru , no zase- R. Fico stále vedie v manipulovaní , politickom intrigánstve a populistickom rečníctve , tak kto na jeho miesto , opýtal by sa básnik...
určite tento sviatok v žiadnom prípade zrušiť netreba , je okrem iného príkladom, ako sa vie národ zomknúť a čo všetko pozitívne dokáže zo seba vydať, ak je to potrebné , ale inak za blog ďakujem, teraz nemám námietky, je tu snaha o objektivitu, lebo bloger vypichol priamo fakty, ktoré sa dajú dokázať , čiže nie sú výsledkom jeho subjektívneho vnímania
ľudia, ľudia, ako vy niektorí hneď odsúdite a ako pálite mosty aj kvôli nepodstatným veciam - to je podľa mňa trucovito detinské, ak sa vám to rádio páčilo, ak ste boli spokojný, iba vy tým utrpíte... ale však, vaša voľba ..
ktovie, či tie úvodníky sú jeho výtvorom ...ale keby aj, popočúvam a viac sa sústredím na debatu a tú vedie dobre
to ste, ferro, teraz napísali velikánsku pravdu , toto je virtuálny svet a tí, ktorí sa tu "musia", by sa možno v realite nemuseli a naopak, je možné, že ak by sme sa nerozprávali o politike, boli by z nás dvoch kamaráti
k tej politike toľko- často s vami súhlasím, ale občas dosť nesúhlasím ako napríklad aj dnes (Král je výborný moderátor a objektívny)
pekný deň prajem
Miro, ste slušný človek, hoci na môj vkus príliš fandíte Ficovi, ale v tomto blogu vás podporím, lebo na vás útočí človek, ktorý má vyslovene totalitné- komunistické maniere. Máte pravdu vo svojej kritike, len mi je čudné, že spisovateľ robí aj celkom závažné pravopisné chyby a už aj minule som si to všimla vo vašom blogu
prajem pekný deň a nedajte sa znechutiť , na názor máte právo
ahoj, a tentoraz si urobila chybu, mala si Na telo pozerať a bola by si si urobila chuť, aj moderátorka sa celkom statočne držala. Danko tam debatoval s Karasom, ale bola to dobrá debata ,hodne sa človek dozvedel. Škoda, že Karas nie je ministrom spravodlivosti, má moje veľké sympatie
tak jej treba? hmm...
a k blogu vlastne ani nemám potrebu sa detailnejšie vyjadriť , akurát že kto od iných vyžaduje čistotu, sám by mal byť čistý, ale s viacerými tvrdeniami súhlasím , s niektorými nie . Napríklad to memorovanie - to fakt sa takto má učiť? určite nie, určite dať skôr priestor pre tvorivosť
jedno chápadlo je aj sám Zelenskyj
budú sa snažiť nájsť ruskú stopu alebo si ju vyrobia
naozaj to nie je kritérium, je to dôkaz, že niektorí ľudia rozmýšľajú občas v niektorých záležitostiach plocho .- napríklad mohla mať trému , poistila sa, niečo o tom viem
riadne si Nemčúr pred národom ospravedlňuje zbrojenie týmito táraninami
zaujímavá tvár-citlivá, hĺbavá...
Odporúčame