dnes som rozmýšľala, kto z vás napíše niečo trefné, niečo, čo by ma oslovilo a dalo vonkajšiu formu mojim myšlienkovým pochodom, ktoré sa týkajú nežnej revolúcie- a ...nesklamali ste ma, pani Silvia
dnes som rozmýšľala, kto z vás napíše niečo trefné, niečo, čo by ma oslovilo a dalo vonkajšiu formu mojim myšlienkovým pochodom, ktoré sa týkajú nežnej revolúcie- a ...nesklamali ste ma, pani Silvia
.:))) vraj zlodejiny, ten , ktorý sám kradne a svojich potreboval omilostiť ...pobavil si ma
nikto z nich nie je čistý
skôr ty potrebuješ načúvadlá
mám iba jeden pre debatu , blogy píšeme dve, hoci ja viac
pekný blog , len doplním- Fico to síce nemyslel zle, chcel mladým otvoriť oči, ale zvolil zlú formu a hlavne- bola chyba debatovať s touto vekovou skupinou, bola chyba debatovať so stredoškolákmi , napokon, Danko nejaký môj rešpekt nemá , a predsa občas povie múdre veci- napríklad sám premiérovi radil, aby do Popradu debatovať nešiel
buď objektívny - skákali si navzájom do reči a Eštok to zvykne robiť pomerne pravidelne
nie vždy s blogerom súhlasím, ale teraz áno, Šutaj nám robí čoraz väčšie chyby. K Dankovi toľko , že dnes ma milo prekvapil v debate s V. Karasom- občas sa mu stane, že hovorí celkom rozumne , napríklad že premiéra odhováral od debaty v Poprade, bola chyba debatovať s tou vekovou skupinou
skrátka a jasne Fico potrebuje Hlas vykostiť
škoda, že Karas nie je ministrom spravodlivosti
to bola dobrá debata a Karas aj vysvetlil, prečo sa nedarí vyšetriť závažné kauzy , ktoré koalícia mala v pláne vyšetriť
jednoznačne ty, lebo klameš a osočuješ , ty si nenapísal svoj názor , ale si zaútočil na blogerku a klamal si viď prvá veta vraj autorku poznám lepšie , také hlúposti.:)))
dosť odborná debata sa tu z toho celého vykľula, ale ja len toľko- socializmus mal svoje prednosti, ale ak sa niekomu páčilo , aké nezmysly sme sa museli v školách učiť, ako sa robili skúšky z marxizmu leninizmu namiesto toho, čo človek potreboval vo svojom odbore, ako ste nemohli hovoriť svoje názory , lebo vás všade sledovali štbáci , ako ste nemohli voľne cestovať, ak ste neudávali tých s inými názormi a vôbec ,totalita ako vyšitá, tak ďakujem pekne, taký socializmus si normálny človek neprosí
veru, súhlas, pán Daniš
a načo, ak ich aj tak nepochopíš.:))
kláštory zaujímajú aj mňa, hoci ani omylom by som sa nechcela stať ich súčasťou...a ďakujem za blog
niežeby mi bol Lajčák sympatický, ale ak presvedčivo dokáže, že komunikácia s Epsteinom v podstate bola "neškodná", nemá prečo odísť, je to odborník , akých v SNS je dosť málo , tak by mal Danko čušať
zase sa pootvárajú staré rany - ale iste, je to nevyhnutné...
ešte mi predsa niečo napadlo - aj mne prekážalo okrem iného , že Fico opakoval vulgarizmy a viete prečo, blogerka? nepoznám vás , ale zatipujem si - lebo nám dvom vulgarizmy neladia s našou dušou, naša duša sa im prirodzene prieči , nám je trápne niečo také povedať a ak už to vyslovíme v hneve , tak nás to mrzí resp. ospravedlníme sa , pre Fica ale môžu byť prirodzenou súčasťou jeho súkromia, a aj takými typmi sa obklopuje (viem, nielen on!) - viď debata z poľovníckej chaty
doplním- mladé smerácke levy neradia vždy premiérovi najlepšie a tie ich poniektoré kontakty sú takisto zaujímavé...
Odporúčame