až na isté drobnosti s blogerkou súhlasím a dávam za blog velikánske plus
až na isté drobnosti s blogerkou súhlasím a dávam za blog velikánske plus
tak načo bola dobrá poznámka o jeho nicku? zbytočná debata o takýchto hlúpostiach s tebou
skôr by som povedala, že trocha skromnosti by tebe takisto nezaškodilo
PS: s uvedeným nickom som takisto v minulosti mala istý spor, neprávom ma podozrieval, našťastie mám v sebe zmysel pre spravodlivosť, preto ho teraz bránim, a mám nadhľad, ktorý tebe zrejme chýba
PS2: môžem poprosiť o ukončenie debaty? mám fakt dnes toľko práce ...pekný deň ti prajem
aké iné? "povedal resp. agresívnym tónom na nich vystúpil s tým, že aby išli bojovať, nato vstali a išli, možno by to boli urobili aj neskôr , ja neviem, mohlo to byť pripravené dopredu, ale nechápeš, že jeden premiér by sa nemal znížiť k tomu, aby 16 -18 ročných ľudí niekam posielal? dal sa vyprovokovať , mal mať rozum, lenže on to v zápale berie hlava- nehlava
on tvrdí, že mal iné povinnosti, skôr by som verila v tomto jemu
študenti ale vstali až potom, čo na nich Fico nakričal, aby išli bojovať na Ukrajinu , aspoň tak som to videla vo videu ja
zvyšok diskusie bol celkom v pohode , ale premiér sa musí pripraviť aj na také situácie a nebojovať s mladými, skôr sa ich snažiť POKOJNE argumentmi presvedčiť a získať, lenže to nie je Ficova parketa
pekne napísané
čítam tieto podnetné blogy a raz začas mám potrebu dať plusku, ako je tomu aj v tomto prípade
maguso, súhlasím, podľa mňa zlý ťah urobil Fico, byť jeho poradcom, neradím mu stretká s mladými ľuďmi v tomto veku , ale niektorých nepresvedčíš...a vlastne aj načo?
pamätám sa na nežnú revolúciu, vystupujúci na tribúne, rečníci, protestujúci- vtedajší a tí dnešní- nebo a zem...
nemám záujem o debatu s tebou a vôbec o debatu k tejto téme, mám dosť inej roboty, ale ak chceš, tak aspoň jednu pre mňa ale tú najzásadnejšiu- že bola vojnovou štváčkou a namiesto toho, aby podporovala rokovania , podporovala posielanie zbraní na Ukrajinu, a to je u ženy ešte neodpustiteľnejšie ako u muža
nech bola Čaputová, aká bola a vieme, že urobila mnoho chýb , ale Andrej Danko by bol snáď paródiou na prezidenta
dobrý výraz DNA spoločnosti, DNA Ukrajincov, hoci mnohí za to nemôžu a Zelenskému by som neverila, že si tiež niečo "nenápadne" neulial
na takúto zvrhlosť niet ani slov....ako za cisára Caligulu
v každom prípade starosta porušil zákon, v intraviláne možno strieľať len ak ide o nutnú obranu, toto nebol ten prípad, tak sa zdá, bolo to naplánované dopredu
a pes síce pobehoval za ľuďmi, no na agresívneho nevyzerá, napokon, bolo to ešte šteňa, nemal myslím ani rok
teraz sa budú snažiť vyhovárať, ale urobili chybu
a áno, Rómovia takisto
+++++
väčšine vládnych politikov ide o svoje korytá
hnus títo vojnoví štváči ako Sikorski, iných posielajú umierať a oni sa na zabíjanie pozerajú z teplúčka svojho domova
áno , súhlas a zvlášť so záverom , že štát držia pokope tí, ktorých nevidno, ktorí svedomito pracujú a nadávajú akurát tak medzi sebou...
svet okolo nás sa v tom čase menil a my sme nemohli ostať nezasiahnutí, a ľudia boli pripravení, mali už toho celého dosť, taký je môj názor
pamätám sa, že po novembri sme nechceli veriť vlastným ušiam, čo všetko počujeme, ako zrazu sa to celé čistí a že môžeme konečne hovoriť nahlas, čo si myslíme, svet mal odrazu toľko farieb a vôní...
prečo sa to potom zopsulo? no, lebo ľudia...
ďakujem za zaujímavý "historický" blog -. a veru , keby sa naši politici riadili tým, čo je tu napísané...
Odporúčame