na aký príkaz západu? však Fico vraví, že to bol komunistický puč.:)))
na aký príkaz západu? však Fico vraví, že to bol komunistický puč.:)))
čo keby si už konečne prestal na mňa reagovať? len by si diktoval , aby všetci písali ,ako sa to tebe páči , ja si napíšem, čo ja pokladám za potrebné a čo ja chcem
tak teraz asi niekomu rozbúrim žlč, ale pre mňa už ten názov Katolícka univerzita je diagnóza sama osebe
jasné, že ste nekričali Havel na Hrad , ferro, veď vy ste november ani nechceli , chceli ste , aby všetko ostalo po starom , tak ste to naznačovali v predchádzajúcich blogoch, či sa mýlim?
čítala som komentár, že Západ sa bude chcieť zbaviť Zelenského aj preto, lebo je ich zlým svedomím , pripomína im ich nesplnené sľuby a klamstvá
niet sa čo čudovať, od hlavy ryba smrdí
dnes sa tu usilovne maže, tak ešte raz- bolo úplne logické, že sa nejaká tá ruská stopa napokon musí nájsť...keby bola aj ihlou v kope sena
prosím, čo sa tu dnes deje? ktorý admin má službu? prečo vymazávate aj úplne nevinné príspevky? napísala som nicku dies irae , že predsa lekárnik nepresviedčal jeho , ale tú pani a že vôbec za jeho motívom nemuseli byť peniaze , ale viera vo vakcíny , tak ale ak myslí, že detinským protestom niečo dosiahne , ak bol predtým s lekárňou spokojný, tak ok
Fico potrebuje vykradnúť hlavne Republiku a takisto aj hlasy Hlasu by sa mu hodili , no na nečestnú politiku sa dopláca...
myslím, že od začiatku to niektorým hlasákom docvakovalo, ale čo už mali robiť?
opravila sa síce že zdarma , ale aj tak je to reklama , ja by som si veru takýto blog sem netrúfla dať a tiež by som možno mohla niečo ponúknuť
prečo mi bola zmazaná reakcia, v ktorej sa pýtam čo teda robí admin a poukazujem aj na blogerku , že čo robí, nie je správne a už sme ju aj upozornili, už to mohla zmazať
prečo mi boli zmazané príspevky, kde píšem milanovi okrem iného, že sa mi nepáči, že ma uvádza vo svojich príspevkoch a že s touto blogerkou niekedy súhlasím, inokedy nie a že blog Vyšlo Slnko sa mi ani náhodou nepáči , Stohlová? videla som ju v pár debatách , neoslnila, ale ani neurazila, ako sa hovorí
kým osobne nepoznám, nehodnotím až tak príkro, veď aj tá Remišová má občas za máčny mak pravdy a aj Matovič v čomsi... a niektoré Stohlovej názory na enviro sú mi blízke
mala som o Šutajovi lepšiu mienku, ale to bolo ešte pred voľbami, potom som sledovala jeho diskusné relácie a nepáčilo sa mi, ako reagoval a reaguje vlastne stále, ale s Ficom si v tomto smere nemajú čo vyčítať, akurát že na Fica Eštok ozaj nemá, Eštok si aj ako minister aj ako predseda strany zobral na seba príliš veľké sústo, ktoré nedokáže stráviť
a súhlasím aj s tým, čo bloger ministrovi v blogoch, ktoré sú vlastne už teraz predvolebnou kampaňou Smeru, vyčíta a ešte by som pridala aj škandál s elektronickou schránkou
ale nesúhlasím s tým, že len Hlas robí zásadné chyby, najslabším článkom tejto vlády nie sú len niektorí ministri Hlasu, a okrem toho tá hanebná novela TZ robená na mieru "našim ľuďom" , aby unikli trestu, bola hlavne dielom Smeru . Hlas to má ťažké a šanca na jeho vzkriesenie sa stále zmenšuje, šancu by mohlo dosať snáď pár schopných ministrov Hlasu a pár politikov
PS: blog Vyšlo Slnko sa mi ani náhodou nepáči , Stohlová? videla som ju v pár debatách , neoslnila, ale ani neurazila, ako sa hovorí
kým osobne nepoznám, nehodnotím až tak príkro, veď aj tá Remišová má občas za máčny mak pravdy a aj Matovič v čomsi... a niektoré Stohlovej názory na enviro sú mi blízke
ďalší dobrý blog, tiež som si prešla v detstve istou formou šikany, našťastie nenarástla do veľkých rozmerov
len doplním: šikanované dieťa sa málokedy zverí rodičovi, hoci mu aj verí, tak veľký je jeho strach
a NIKDY sa nesmie priamo konfrontovať šikanovaný s tým, kto šikanuje
a hlavne nech povie Fico, čo myslel tým, že vie , kto si objednal vraždu Kuciaka
Odporúčame