ty asi v realite dosť podceňuješ ženy ...?
keby si nepísal blogy, z ktorých priam sršala "láska" k Čechom, možno by som ti aj uverila, že si to nemyslel zle . A takisto si raz dávnejšie rozoberal priezvisko Odor , že znamená zápach - Odora som nemusela , ale toto bolo pod tvoju úroveň
takisto ako keby niekto dával do súvisu meno Fico so služobníkom A. Bathoryovej Fickom ...
to fakt sa pýtaš a niektorí ti to ešte aj žerú? ale ty sa aj tak vždy vykrútiš a urobíš z čierneho biele
napríklad tu: Ako druhý „pozitívny úchyl“ bol ocenený Anton Heretik. Deviantnosť má už vo svojom priezvisku.
Kŕdlik úchylných bielych vrán dopĺňajú tri „umelkyne“. Dve dámy s českými menami Němcová a Hromádková a jedna dáma s rusínskym menom Hudáková.
Vyhovárať sa môžeš ako chceš, tí, ktorí vedia čítať a hádam ešte myslia, si svoje pomyslia
milý palenque, všetci tu predsa vieme, že jedine vy a vy ste tu tou pravou studnicou pravdy a hlavne rozumu
Kotlár mal už byť dávno odvolaný a to, že Hlas nie je v tejto otázke aktívnejší, aj to je dôvodom, že mu padajú preferencie
zdá sa, že ty si písal odborné práce už takmer o všetkom, ale podstata je, že skutočne už len človek s nízkym morálnym kódexom v sebe dokáže obhajovať názor, že podľa priezviska treba posudzovať človeka
môj milý živnostník, ktorému tak každý ubližuje, nechytaj sa slovíčok, ale podstaty.:))))
načo by prenajímala, keď si to Rusi aj tak chcú dobyť...
nie deviácia , ale odlišnosť a odvaha ísť proti prúdu, biť sa za svoje presvedčenie , to skôr charakterizuje tie tzv. biele vrany
hoci by sa v niečom dalo súhlasiť s blogerom, čoraz viac sa tu prejavujú jeho negatívne črty a ak čitateľom neprekážajú, tak tu skutočne platí, že vrana ku vrane sadá
lebo čo si myslieť o takom doslova primitivizme, ako je rozoberanie priezvísk ľudí, ktorí za svoje priezviská nemôžu a napokon, čo je na tom, ak niekto by aj mal české priezvisko? palec dole za toto
+++++ áno, vždy treba začať od seba , útekom , zmenou zamestnania nič nevyriešime, ak sa nepokúsime zmeniť tú časť seba, ktorá nám vytvára problémy
najlepšie by bolo, keby sám odstúpil
pre našu opozíciu- aj tam budú žiadať hlavu ministra dopravy?
a väčší ako mnohí ľudia
keby hlúposť nadnášala, lietaš.:)
už fakt je aj zbytočné písať , že si neprajem, aby si ma otravoval svojimi výplodmi , máš tu dosť diskutujúcich , máš sa komu venovať
ak mi aj sľúbili, ja na to aj možno mám,. tebe by nesľúbil určite nikto nič
doplnenie: na konanie univerzity v tomto prípade
tým som nechcela ale vôbec vyjadriť svoj názor ani na univerzitu ani na blogerku, akurát sa jej čudujem, že radšej neblogovala v SME
hlavne, že vy viete byť objektívny.:)
asi mám dôvod, hlavne keď mám poniektorých diskutujúcich prekuknutých
Odporúčame