O udavačoch a o tom, prečo sa nemajú Slováci za Angelinu Jolie hanbiť
ahoj.:) v blogu je napísané Dajme nabok príčiny vojny, politikárčenie- čiže príčiny nejaké sú , takže to neznamená automaticky, že Ukrajinci sú tí dobrí a Rusi zlí , ale Rusi útočia aj na územia, ktoré neoslobodzujú , práve to im bolo vyčítané mnohými- že útok na Donbas by sa dal pochopiť, horšie už útoky na západnú časť krajiny, Zelenského režim a banderovcov určite treba odsúdiť, no zase neidealizujme si Rusov a isteže, tí ľudia z Donbasu chcú patriť k Rusku
a čo sa týka Angeliny, osobne ako herečka mi nie je takisto extra sympatická , ale robí záslužnú prácu pre charitu a na rozdiel od takých tých hviezdičiek a celebritiek aspoň sa snaží svojím dielom pomôcť , takže písať , že sa za ňu máme hanbiť je určite značne zveličené a nespravodlivé