samozrejme....:)))) radšej viac ani nenapíšem
samozrejme....:)))) radšej viac ani nenapíšem
a ty si žena? Suvorov to mal písať všeobecne, začal tým, že som opichaná a kadím od strachu, lebo viem, čo ma čaká , to čo ste tu za ľudia, že vám takéto urážky a surovosti nevadia? to má jeho ospravedlniť , že počas covidu chudáčik trpel? ja ti poviem, čo by potreboval: psychologickú pomoc, aby si zrovnal všetko v hlave a neubližoval neznámym osobám !
ďakujem ti, Jezisko, za príspevok , občas čítam tie tvoje a vidím, že si inteligentný človek, áno, pozrela som do profilu suvorova a videla som jeho reakcie ,sú prevažne primitívne a také, na ktoré by sa nemalo reagovať
na druhej strane, niečo sa tu musí pohnúť dopredu, títo takzvaní chlapi sa tu ľutujú alebo rozčuľujú nad tým, ako im je ubližované, ako admin im maže príspevky a iné ostávajú , ale NIČ nerobia preto, aby sa to zmenilo, Ja robím. A občas sa darí.
nick suvorov jasne začal písať, že som opichaná a kadím od strachu a čo ma ako očkovanú čaká , už to je urážka a neslýchaná krutosť ale aj primitivizmus, lebo ma nepozná. Nie som povinná ti niečo vysvetľovať a žiadam ťa po tomto, aby si už nikdy na mňa nereagoval, nemám o to záujem.
ale čo to on píše mne? to čo si dovoľuje? to čo ste za pacienti, že vám takéto komentáre nevadia, to kde ste vyrastali ?necitlivé zrúdy ste poniektorí a namiesto aby ste sa liečili (neber to osobne píšem všeobecne), tak to vo vás zostáva a potom ubližujete iným!
čo ste to tu za ľudia, načisto ste niektorí osprosteli alebo znecitliveli? na admina sa sťažujete, že nemaže urážky a toto sa vám zdá ok? to v akých rodinách ste vyrastali alebo žijete?
to ste akí chlapi, akí ste to ľudia, keď sa vám zdá, že takéto príspevky voči neznámym osobám sú v poriadku? to aká zloba v niektorých, čo odmietajú dať sa vyšetriť u psychiatra alebo psychológa musí byť , aké to emócie v sebe dusia? nezaplietam sa v ničom, je čas toto začať tvrdo riešiť , škoda že tu momentálne nepísal Eštok nejaký blog , toto jednoducho je neprípustné !
už som napísala administrátorovi a samozrejme, čakám, že nick bude za dehumanizáciu očkovaných zablokovaný a možno by bolo dobré osloviť aj iné média, či o tomto nechcú urobiť reportáž
máš tam odpoveď a rozdiel? ak ho nevidíš, ak nevidíš príčinu , tak v tom ti ja nepomôžem
žiadam admina o zablokovanie nicku SUVOROV - dehumsanizuje , uráža mňa sa iné osoby . citujem. "To ti nepomôže. Ja som si zvykol, že v časoch kovidu také prasce ako si aj ty ste chceli aby sme kvičali od strachu, aby nás nikde neošetrili, aby sme trpeli ako zver a to všetko len preto, že sme sa nechceli dať očkovať. A ani TY špina jedna si sa nikde proti tomu nepostavila. Dnes sa karta obrátila a už vyšlo najavo čo očkovanie je a ako sa naň dopláca. Tak sa teraz tras ako ťa to dobehne. Každý musí zomrieť. Aj my čo sme sa očkovať nedali. Ale my nezomrieme s vedomím, že sme si smrť, alebo vážne zdravotné problémy privolali vlastnou sprostosťou ako zomriete vy čo ste sa ako teľce podrobili nezmyselnému opichaniu. Aj vôl zo stajne by rozmýšľal či sa dá opichať ak na príbalovom letáku bolo napísané, že výrobca neručí za negatívne účinky vakcíny. Vy čo ste sa dali očkovať ste horší ako tie voly.safa
PROSÍM O ZABLOKOVANIE NICKU SUVOROV - za dehumanizíáciu urážky citujem : Zase zúriš. To ti nepomôže. Ja som si zvykol, že v časoch kovidu také prasce ako si aj ty ste chceli aby sme kvičali od strachu, aby nás nikde neošetrili, aby sme trpeli ako zver a to všetko len preto, že sme sa nechceli dať očkovať. A ani TY špina jedna si sa nikde proti tomu nepostavila. Dnes sa karta obrátila a už vyšlo najavo čo očkovanie je a ako sa naň dopláca. Tak sa teraz tras ako ťa to dobehne. Každý musí zomrieť. Aj my čo sme sa očkovať nedali. Ale my nezomrieme s vedomím, že sme si smrť, alebo vážne zdravotné problémy privolali vlastnou sprostosťou ako zomriete vy čo ste sa ako teľce podrobili nezmyselnému opichaniu. Aj vôl zo stajne by rozmýšľal či sa dá opichať ak na príbalovom letáku bolo napísané, že výrobca neručí za negatívne účinky vakcíny. Vy čo ste sa dali očkovať ste horší ako tie voly.
pán administrátor , nick SUVOROV - prosím o vymazanie príspevkov a pouvažujte o jeho zablokovaní!
.:) vidíš, ako si rozumieme.:)
to je veta z češtiny.:)
tie útoky na Družbu sú nehoráznym svinstvom , odplatou za našu pomoc
áno, boli to veselšie časy, aj my si to vravíme často so sesternicou
isteže, ale aj tak odporúčam si pozrieť ten film , je ozaj dobre urobený, je romantický a aj poučí...
Odporúčame