tak prečo teda SAV Fico poveril, aby skúmali vakcíny? počula som na vlastné uši to jeho nadšenie , že teda nech SAV rozhodne... a dali im 350 000 eur
a mimochodom, v SAV pracujú ľudia, ktorí majú právo na svoj politický názor , ja som neskúmala, aký ho majú, nech aj kopú za PS , ale jeden odborník- vedec ti nebude dnes za Fica, ktorý tu vládne, falšovať výsledky, to si určite nedovolí, a nedá svoje meno-imidž vedca do služby pavedy , aby sa neskôr dostal na pranier

