vyzývam premiéra, aby Kotlára odvolal, či treba začať s nejakou petíciou?
vyzývam premiéra, aby Kotlára odvolal, či treba začať s nejakou petíciou?
vedela som, že také budú závery a teraz dôležitejšia otázka: kedy vláda odvolá Kotlára? kedy konečne skoncuje s touto hanbou našej spoločnosti?
tak je, ako píšeš
a ivermektín? môže len napomôcť, ale nie liečiť covid
napokon, poznám takých, čo na ivermektín doplatili, okrem iného aj veterinár a mal covid a s ešte ťažším priebehom ako tí, čo ho nebrali
v inom príspevku som ťa poprosila, aby si na mňa už nereagoval, hoci viem, že asi márne
v poslednom čase urážaš ľudí a úplne zbytočne
ale pointa je tá, že sám si vážne chorý, však si to niekde písal , tak kde asi urobili súdruhovia chybu, však očkovať si sa nedal, mal by si tu žiť ešte 100 rokov
je z teba kopa žlče, už nielen ženy , ale aj mužov začínaš nenávidieť ...tak to vidím
presne tak! nejde o to, že neodporúčal sa dať očkovať, ale o tie jeho neslýchané nebezpečné drísty- ako že robme všetko naopak, zhromažďujme sa, rúška si dajme dole
jednoznačne si zaslúži potrestať
vaše blogy nečítam a ani do nich neprispievam, ale tento ma zaujal, no do nejakej veľkej debaty sa púšťať nemienim okrem iného aj preto, že energiu môžem venovať niečomu zmysluplnejšiemu. Ale musím povedať, že v mnohom máte pravdu , no rozhodne aj socializmus mal na druhej strane svoje temné stránky. Spojiť tie dva režimy , vybrať z nich to najlepšie , a bol by možno raj na zemi....:)
a milá blogerka , čo keby ste už dali vy a vám podobní pokoj sudcom a prokurátorom a nechali ich v pokoji nech si robia svoju prácu? či už chcete aj tam robiť čistky a dosadiť si "svojich"?
a odsúhlasil to už aj parlament? Hlas je proti , a robí dobre ..paušálne odškodniť všetkých je totálna neserióznosť, ale fakt nad hlupákmi sa je zbytočne rozčuľovať, akurát že po takýchto všelijakých návrhoch právom rastú progresívcom percentá alebo druhá možnosť - koalícia prichádza o voličov, z ktorých sa stanú nevoliči
to akože ja si dávam gebuziny? nemám záujem reagovať na sprostosti ,ktoré v poslednom čase hojne produkuješ . Ale tuším si niekde písal že si vážne chorý , tak to hádam nie je vinou tých super prírodných liekov, keď gebuziny odmietaš a očkovaný tiež nie si, tak hádam by si mal byť zdravý ako buk..))
môžem poprosiť v budúcnosti na mňa nereagovať?
samozrejme, že od začiatku rozumným ľuďom bolo jasné, že v tom Rusi nemajú prsty. A že Ukrajinec? No iste, ale za výdatnej pomoci USA a UK , ktoré to aj zorganizovali
ty si v poriadku, dôchodca? nieže nehádaj sa so ženami ,on je tu za istým účelom a zrejme má veľa času, lebo je neustále nalepený k počítaču ...príspevok je o Záborskej , len hnusák si potreboval rýpnuť a spomenul Ukrajinu, o ktorej tu vôbec nie je reč
ty agresívny si len obyčajný troll a provokatér, ktorého tu každý slušný človek má plné zuby ,takže urážka od teba je pre rozumných ľudí len pochvalou
hmm, žeby Ukrajinec bol taký šikovný? určite konal so súhlasom spojencov, ktorí mu pri tom aktívne pomáhali a celé to aj zorganizovali
doteraz som ti na príspevky slušne odpovedala, oddnes končím, mirius, prestaň si o mňa otierať svoju... papuľu! majú pravdu tí, čo tu píšu, že si tu s istým poslaním a ja si myslím, že ti to nerobí dobre na pripečený mozog, ktorý sa opeká stále viac a viac
Grohling má čo najmenej hovoriť, stranu vedie od desiatich k piatim, mnohí teraz radi spomínajú na Sulíka , no on asi pochopil, že s vlkmi v strane sa nedá
už chcel liečiť osýpky treščou pečeňou...
možno ak by bola mala tú moc veľa vecí v tomto štáte ovplyvniť , mnohí by ju boli preklínali, mne je takisto cudzí náboženský fanatizmus, ktorý už nemá nič spoločné so skutočnou vierou
ešte doplním , že je smutné, koľko ľudí sa dokáže potešiť zo smrti v podstate obyčajného človeka, ktorý sám osebe toho veľa nevedel ovplyvniť ..poznám aj takých, ktorých dnešná správa skutočne poteší
Odporúčame