tehotné ženy myslím boli upozornené a zdá sa mi ,že vakcína sa im nepodávala, napokon, mohli sa rozhodnúť slobodne, takže netreba zavádzať
tehotné ženy myslím boli upozornené a zdá sa mi ,že vakcína sa im nepodávala, napokon, mohli sa rozhodnúť slobodne, takže netreba zavádzať
neviem, či sa aj tehotným podávala vakcína, zdá sa mi, že nie, že boli upozornené, tak netreba zavádzať
predsudky voči Kotlárovi? to fakt?.:))) žiadne predsudky, ale istota, že nielenže je neschopný, ale mal by sa aj liečiť
no nejdem sa rozčuľovať, pre mňa za mňa , opäť vláda stratí nejaké to množstvo sympatizantov - čím dlhšie tento človek bude v takejto funkcií
ak by bol Kotlár seriózny, dá si vyhotoviť analýzy z viacerých zdrojov a nie z jedného, a to takého, ktorý má podobné názory ako on
ale veď uvažuj- ak by bol Kotlár seriózny, dá si vyhotoviť analýzy z viacerých zdrojov a nie z jedného, a to takého, ktorý má podobné názory ako on
ale veď sa už vo svete robili podobné analýzy a nič také, čo tvrdí Peková sa nepotvrdilo
a kto to žiadal? premiér Fico...prečo, to je dobrá otázka
prečo by sa SAV nemohla vyjadriť k pseudovedeckým publikáciám? však Kotlár sa tam spolupodieľal na tvrdeniach ...je to splnomocnenec vlády, zastupuje Slovensko , ak sa môže vyjadrovať v podobných ...on, tak prečo by nemohla aj SAV vyjadriť svoj názor?
som sa, nech sa zverejní , čo to Peková zistila a nech Peková zaplatí potom nejakú pokutu, lebo nás obrala o peniaze
viem, že sa vám nebude páčiť, čo som napísala, no ja som si istá na tisíc percent , že Pekovej analýza bola bludom
Salvini, pale hore
takých ako ty, bloger, by som raz dva vyslala do Gazy, nech tam žiješ s tými ľuďmi a sám sa presvedčíš
práve pozerám, že je zablokovaná ,no to sú mi novinky...
ale kde zmizla anysta? už tak dlho tu nepísala...
rozsudok ešte nie je myslím právoplatný a trestný čin mohli preklasifikovať na priestupok, bolo by to logickejšie
slušné otázky zvykne položiť napríklad Spozabukakuk, on ich kladie manipulatívne (netvrdím, že práve teraz , ale mám s ním iné skúsenosti ) , pamätám sa ako raz zaútočil na blogera Eduarda, doslova napísal niečo v zmysle, že je hlúpy len zato, že sa nestotožňoval s jeho názorom , pričom sme hneď viacerí protestovali
ty nezabúdaš, ja nezabúdam- mne napísal že som hlboko klesla len zato, že už tu nešírim ficovskú propagandu
ale ja sa na neho nehnevám, beriem ho s chybami takého aký je, a že toho viem celkom dosť za to obdobie , odkedy tu som , tak sa na veľa vecí pamätám, čo kde popísal, ale opakujem, na rozdiel od iných mi nepije vyslovene krv , nemám problém ho pochváliť , ak treba, no už mám otvorené oči a lepšie vidím...
no vidíš a o tom je môj blog, o Slovákoch, lebo poniektorí šíria bludy , iní zase šomrú, ale len pre seba , to sa mi nepáči
ja napríklad som očkovaniu verila a ak by som neverila, nedám sa očkovať(poznám osobu , ktorá by radšej prišla o prácu, ako sa dať očkovať , vždy je tu možnosť voľby, vždy!) , ale nechcem zase písať nejaké defintívy ohľadom seba , že na stopro nie, záležalo by, v akej by som bola situácii
no predstav si že na rozdiel od pokorných Slovákov , som pravidelne telefonovala na ministerstvo , kedy bude dostupná iná vakcína, lebo Astrou som odmietala dať sa očkovať
som v kontakte s veľa ľuďmi, čo sa očkovať dali a nemajú žiadne problémy
ja tu nepropagujem očkovanie a nekritizujem neočkovaných, ja len bojujem proti extrémom a hlúposti a fanatizmu na obidvoch stranách
to takisto nebolo v poriadku, ale témou môjho blogu nie je chorý Matovič , ale chorá časť slovenského národa
priame huckanie proti Maďarom si predsa nikto nemohol dovoliť , ale už tým, ako to bolo v učebniciach prezentované , ako nám učitelia vraveli o maďarizácii, ako nám neposkytli aj pohľad z iného uhla, už to bolo svojím spôsobom huckanie a manipulácia, veď si zober takých bratríkov, ako nám ich prezentovali ako hrdinov , všetky revolúcie, Lenin bol hrdina, Stalin detto , o mnohých veciach nebolo dovolené hovoriť, to nebola manipulácia a ovplyvňovanie? K bratríkom ešte- až nám učiteľka na VŠ povedala medzi rečou , aká to bola zberba ...
a čo sa týka lekárov, aj ja poznám takých, čo sa nedali očkovať a vážim si ich takisto ako aj očkovaných , lebo sú odborníci, ale Kotlára a jeho bludy si neváži ani jeden z nich, ktorý je príčetný
idem postupne podľa poradia , ako si písal
Lipták mal podľa mňa dostať pokutu, bol to priestupok, nie trestný čin, nešlo o to, že bol odporcom vakcín, ale v časoch pandémie ( hoci aj epidémie podľa niekoho, to je jedno) on ako lekár nabádal ľudí, aby sa nebáli zhromažďovať a nenosili rúška , som zvedavá, či toto hovorí aj pacientom počas chrípkového obdobia, veď to je choré , on protestoval v tej dobe proti vláde , nemyslel na ľudí
-SAV či je či nie skorumpovaná inštitúcia, to je úplne jedno, súdny človek má v tom už úplne jasno , ktorá analýza je správna , napokon, sám Fico navrhol, aby urobili ten rozbor oni, to už kto má urobiť ten rozbor , aby podaktorí pochopili, že dva a dva sú štyri?
-samozrejme, donucovanie k očkovaniu treba odsúdiť takisto ako treba odsúdiť všetky iné formy násilia na ľuďoch , v tomto ťa chápem
Odporúčame