asi si si v tomto prípade pomýlil adresáta, či tu niekde píšem o očkovaní proti covidu? a kto brojí proti očkovaniu osvedčenému, aj vďaka ktorému ľudstvo nevyhynulo, ten je obyčajný tmár
asi si si v tomto prípade pomýlil adresáta, či tu niekde píšem o očkovaní proti covidu? a kto brojí proti očkovaniu osvedčenému, aj vďaka ktorému ľudstvo nevyhynulo, ten je obyčajný tmár
milý blog, zaujímavo a dobre napísaný
tiež ma farby nabíjajú energiou, máte krásny koníček
+++++ za tento blog, nesúhlasila som s ňou, ale paradoxne jej smrť ma tak trocha zasiahla, lebo bola dobrým človekom, pomáhala, kde len mohla , nebola ľahostajná voči utrpeniu ako mnoho jej kolegov , ktorí v politike vidia len dobrý biznis
súhlas s názormi blogera, sama som písala podobný blog
a hlavne jej mala pripomenúť, že tie deti má čiastočne na svedomí aj jej muž
no tak vitaj po tak dlhom čase.:)
a k blogu- ja osobne FB neuznávam, hoci v istých situáciách zohráva pozitívnu úlohu (napríklad keď sa niekomu stratí pes) , ale máš pravdu v tom, že informácie by sme si mali hľadať pri pôvodnom zdroji , lebo inak sa staneme často obeťou dezinformácií
vidno to aj na blogovisku či v debatách k článkom Pravdy ( a iste je to tak aj inde), že sú témy, pri ktorých sa niektorí diskutujúci pasujú pomaly za odborníkov a neprekáža im , že do danej oblasti nevidia. Iste, každý má právo diskutovať a povedať si názor, no niektoré z tých názorov sú viac ako škodlivé- ako napríklad minule jeden pán písal o tom, že by sme sa nemali dať vôbec očkovať , čiže ani proti tetanu, žltačke, osýpkam...
lenže počas covidu sa riešili hlavne ľudské životy, aby človek prežil
napísala som to zjednodušene, ale tak to vnímala lekárska obec , aspoň jej väčšina
vo vakcínach je len v nepatrnom, povolenom množstve
ale veď tu ide hlavne o DNA a tú nepotvrdil okrem Pekovej nikto.:)
tak k nemu sa už pacienti po tomto všetkom pohrnú jedna radosť.:)) a keby bol fakt zanietený pre svoje povolanie a dobrý v ňom, nerobí politiku
ale netreba dopredu strašiť , napokon, aj tie ženy mali voľbu ...
tiež som toho názoru a prajem pekný zvyšok dňa
precenil sa...bolo treba pomôcť, ale mal na to ísť inak a rozhodne nie sám...
ktorý blázon mu to ale zaplatil?
ani nemusím s ním prísť do styku...pevne verím, že hlavne dodrží svoj sľub a roztrhá diplom
a ďalšia otázka-. existuje ešte štát, ktorý poveril niečím podobným podobného idiota?
ale áno, ďalší idioti sú tí, ktorí mu dovolili túto funkciu zastávať
mali by nabehnúť odborníci k Pekovej , a ak sa preukáže, že zverejnila bludy, tak by nám to mala zaplatiť ona
ale čo sa tu s nimi zbytočne bavíš? ich nepresvedčíš, nám je jasné, že ak by bol Kotlár seriózny, dá si tých analýz urobiť viac a nie jednu, u kámošky Pekovej
Odporúčame