bola kontroverzná a nie vo všetkom som s ňou súhlasila, ale aj tak ti ďakujem za blog prežiarený ľudskosťou .
bola kontroverzná a nie vo všetkom som s ňou súhlasila, ale aj tak ti ďakujem za blog prežiarený ľudskosťou .
keby ste si už konečne raz "zavreli tie ústa" a netárali
tak je, ako píšeš, bloger , rozumný vodca myslí hlavne na ľudské životy
vy , bloger, to máte v hlave nielenže pomýlené, ale aj vaša viera v Boha je falošná, inak by ste nepísali o ľútosti k deťom ukrajinským či ruským, no tie v Gaze by ste najradšej ako sionista vykynožili všetky
škoda, že tam nemôže ísť ako veliteľ on sám a mohol by zobrať aj Černochovú
ten sa môže hanbiť! mal by ticho sedieť a ďakovať , že sa dostal za svoje služby von a nie ešte pýtať peniaze
ste rozumná žena, ale občas mimo reality ...zverejňovať presné adresy či mená sa nikde nemôžu, je to na trestné oznámenie
pre mňa je ale aj skoro neuveriteľné, že si dovolíš tento môj príspevok vôbec komentovať, je to hrozná tragédia, hrozné niečo, chúďatká deti! milan, práveže táto tvoja reakcia je na hanbu , nevytáčaj ma zbytočne, nadnes s tebou končím
napísať v súvislosti s týmto príspevkom, že trpeli pár sekúnd či minútu snáď dokáže len cynická obluda
Stalin je pre mňa na úrovni Hitlera , neviem však , ako sú na tom Rusi , čo sa týka mienky o Stalinovi, či ho tak nekriticky oslavujú ako Ukrajinci Banderu ...
nahlasovali ho pravidelne, ale RVPS v Lučenci nekonala rázne
čo nevieme? keď boli utopené, tak netrpeli?
aj Bombic dostal, čo mu patrilo , aj Lipták nech je potrestaný hoci aj len pokutou
zbytočne si tu nejdem dvíhať tlak nad týmto blogom, verím, že stále máme na Slovensku dosť rozumných sudcov
pán Fe...r toto robil už celé roky, no RVPS sa vždy vyhovorila, že sa to nedá riešiť, neviem, čo im nasľuboval a prečo mu chov nezakázali
teší ma len to, že opäť sa potvrdilo, že na každú sviňu sa varí voda, no škoda, že na to muselo doplatiť úbohé zviera
chúďatká deti, koľko si museli vytrpieť, hrozné...
a Pravda čo sleduje týmto článkom? asi nič, čo by napomohlo mieru..a keby aspoň išlo o dôležitú vec ...
tiež akosi rád urážaš ľudí a namýšľaš si o sebe, že práve ty si ten génius... alebo žeby za tým bola nejaká choroba mozgu? nekúpal si sa v jazere s amébami?
pán Matišák, bojujte! a čím viac takýchto "expertov" nám predstavte.:)))
Odporúčame