keby si netáral a nezovšeobecňoval
blog ok až na poslednú časť- ódu na Fica , nieže málokto to chápe, ale veľa ľudí to chápe
a aj tých, čo podporujú genocídu, čiže aj teba
no a čo že sú tam kde bývaš? ale to nesvedčí o tom ,že sú premnožené
ja ešte teplú polievku, hoci jesť by sa už teraz nemalo , ale som polievkový typ ....:)
zmanipulované referendá odsudzujem a chápem, že by toto bol nebezpečný precedens a aj také Slovensko by na to mohlo napokon doplatiť ,ale z hľadiska zdravého ľudského sedliackeho rozumu a aj z etického hľadiska by to tak malo byť- že ak v nejakej časti sveta žije na nejakom kúsku väčšina, ktorá sa preukázateľne chce odtrhnúť a patriť k inému štátu , malo by jej to byť umožnené, taký názor som vždy mala a aj budem mať , držať niekde ľudí násilím nie je dobre
hmm, no tak k tomu by hádam nemalo dôjsť, lebo to by bola katastrofa pre ľudstvo - ale ak by Rusko porušilo zmluvu, tak vtedy by západ bez váhania mohol dodávať Ukrajine nielen zbrane všetkého možného druhu, ale aj sám sa aktívne do konfliktu zapojiť, je však otázne , či by riskoval tretiu svetovú vojnu
môžem mať len svoje subjektívne pocity, ktoré s reálnym dianím nemusia mať mnoho spoločného, ale ak by Ukrajinci Rusov nijako neprovokovali a len si chceli žiť svoj život a Rusko by napriek tomu zmluvu porušilo, zaslúžilo by si to, čo iné veľké ríše- zánik
doteraz sa opozícia o slovenských Srbov nezaujímala, bombardovanie Srbska im nevadilo, odrazu ako vytĺkajú kapitál...
súhlasím, hranice by nemali byť nemenné , mali by sa meniť na základe referenda
Nebola som síce Majerského sympatizantkou, no po jeho slovách už mu neverím ani to, čo som predtým verila
a čo sa týka Izraela - verím, že sionistov dobehne karma
omyl- premnožení sú skôr ľudia...a teraz vážne- medvede a hlavne diviaky sú premnožené vlky ani náhodou
ďakujem za tento článok , dnes je to viac ako inokedy potrebné spomínať, veď napokon, minule blogerka Pravdy ospravedlňovala tento hrozný čin...
áno, o niečo lepšie - dosť som relaxovala
PS: už dávno som ti chcela napísať že tá tvoja profilová fotka je veľmi zaujímavá, zakrytá tvár podnieti fantáziu.:))
to, že máte v nadpise hrúbku, je ešte to najmenej, vaše blogy vyprodukujú oveľa viac škody...
...lebo tu máme hodne "mudrcov", ktorí film nevideli a už dopredu vedia, aký bude
a mnohým prekáža osoba režiséra, že podporuje PS ...a toto je smutné, lebo kultúra, umenie, šport by mali ľudí spájať
ja som filmový fanúšik a film si určite pozriem
a ešte odporúčanie-ak chcete vidieť niečo kvalitné od Bebjaka, pozrite si TV film, trojdielny- Herec
no nemohla viac upadnúť, ako keď na jej čele bol chorý pomalý už senilný človek, bábka, ktorú záujmové skupiny využívali na svoje ciele
ty sa tu hráš na odborníka, tak sa mi zdá a práve ty si ten, kto genocídu obhajuje aj tu s fugedim , o blogerovi nevraviac
máš tu na tomto portáli nejaké výsady? zdá sa mi, že áno..
a teraz bez kľučkovania- nick fugedi nech sa najprv zlepší v pravopise, to je prvá rada a môj názor - to, čo napísal , je podpora genocídy , je to hnus ! a ty máš podobné názory , že sa nehanbíš
Odporúčame