takže kecy...
ferro , zdá sa mi cez čiaru porovnávať protižidovský kódex so sankciami proti Rusom. Ten kódex bol nemorálny, neľudský, sankcie len nezmyselné
vrahovia predsa sedia , priznali sa , dôkazy sa našli , kto je objednávateľom? napíš- niečo mi uniklo?
program na ochranu svedkov som spomenula ako taký príklad ...že keby naozaj vrahovia niečo vedeli, mohli by svoje info dobre zobchodovať a zúročiť
už vás odblokovali? začali ste s vervou, miernite , zdravie na prvom mieste ....:))
aj mne sa tak javil, šikovný je , často vo svoj prospech, ale pri tých zvyšných prívlastkoch by som bola veľmooo opatrná ...
vás už odblokovali? ako vidím, zase ste začali s vervou...treba sa krotiť a myslieť na zdravie.:)
len k tomu zotaveniu- zbytočne podozrievaš- každé telo reaguje individuálne a niekedy by si bol prekvapený silou alebo naopak slabosťou tam, kde by si to nepredpokladal. Fico má -alebo mal- dobrú kondíciu , známej známa ho ošetrovala , vravela, že boli sami prekvapení, ako to rýchlo dal ...a boli to vážne zranenia
iný príklad- poznám ľudí, ktorí boli operovaní , mali rovnakú diagnózu- ten prvý po operácii žiadne bolesti, ten druhý veľké...operovali ich špičkoví odborníci
myslím, že to si, cenisan, riadne prehnal s hodnotením jeho intelektu
on tu diskutuje aspoň pod jedným nickom...a nepoužíva rôzne multi - identity
žiadna nenávisť, iba holé fakty , dominantný a agresívny v prípade, že niekto nepoklonkuje tej " správnej" strane - či už komunistickej, Mečiarovej alebo ich následníckemu Smeru si skôr ty
dve veci- nešlo ani tak o hodnotenie ako o fakt ,že podceňuješ ľudí s humanitným vzdelaním a nie veľmi pekne si sa o nich vyjadril
druhá vec- nielen ja mám na teba istý názor , napríklad nick Parížanka a aj iný nick ti už napísali, že si presadzuješ svoje, rád diktuješ a nerešpektuješ cudzie názory
iste, diskutuješ slušne a nepatríš k ľuďom, ktorých by som zablokovala , keby som mala možnosť , ale ani k takým, s ktorými by som rada diskutovala , skôr ťa obchádzam, ak môžem
ak ti zaželám teraz pekný zvyšok dňa, zase ma budeš podozrievať ? ale ako myslíš, aj tak ti ho prajem
ale videla som ju už aj v horšej kondícii, tak namiesto štvorky by som jej dnes dala trojku.:))) trojku, lebo existuje aj osoba z PS , ktorá by nielen skákala do reči, ale aj argumentačne by bola slabšia- Veronika Cifrová Ostrihoňová
aha, tak už mi je opäť jasnejšie, prečo si taký nabrúsený a kritický voči ženám síce som to aj predtým tušila, ale teraz už mám aj dôkaz.:))
PS: podľa manželky nesúď všetky ženy- ak teda je pravdou, že Čaputovú tá tvoja posudzuje iba na základe výzoru
pozerala som diskusiu a až taká katastrofa to s Mesterovou dnes nebola ..asi čítala tento blog.:)))
nič nové pod slnkom, o korupcii na Ukrajine by sa dalo písať aj každý deň
Odporúčame