Bude to hanba pre Slovensko
musím tu niečo dodať-blogerka E.I. sa "teší" na trestné stíhania tých, čo šarapatili počas pandémie, ale "teší" sa márne a bude sklamaná...ak sa preukáže niečo ekonomické , podvody s peniazmi , to áno, to je postihnuteľné, ale ak sa konalo v ostatných veciach v dobrej viere (a ty nemôžeš nikomu dokázať, že tak nekonal) , akákoľvek sťažnosť bude zamietnutá ,. polícia ani prokurátor konať nebudú a nemôžu, zamietnu to
z inej oblasti, už dlhé roky, mám podobné skúsenosti, tak viem, o čom píšem , preto je najlepšie prestať plytvať energiou , kde je to zbytočné