tí, ktorí sa u nás zamestnajú , platia tu dane a poriadne žijú, tí sú tu vítaní , grázli a špekulanti by mali byť vyexpedovaní na Ukrajinu
tí, ktorí sa u nás zamestnajú , platia tu dane a poriadne žijú, tí sú tu vítaní , grázli a špekulanti by mali byť vyexpedovaní na Ukrajinu
len či tým ľuďom dovolia izraelskí vrahovia sa najesť...
chystajú sa bojovať za Ukrajinu
práve čítam v Pravde, že tých mužov nakoniec odviezli tie pras..tá banderovské predsa preč, tak ako to je? zachránili sa?
takže tí grázli hnusní tých mužov nakoniec odviezli? nemám slov , tu by bol vhodný vulgarizmus na adresu Zeleného a jeho banderovcov
to je super informácia, že tých mužov zachránili, veľmi sa teším
ty si celé nešťastie hlavne pre svoje okolie , ty chudák chorý:)) nože napíš blog ako koloseum, uvidíme tie nadšené reakcie.:))) ) dnes sa mi nechce s tebou špiniť , ale budúci týždeň si na teba posvietim a už neotravuj
aj mne sa niektoré celkom páčia, no Mesterová k nim nepatrí
Jaurovú mám rada
je ozaj nepríjemná , takže zajtra reláciu V politike asi pozerať nebudem
mainstream niekedy urobí aj peknú prácu(hlavne rôzne nepolitické reportáže) , ale je faktom, že pri istých témach používa dvojaký meter a ten "naj" mainstream(Denník N...) počúva samozrejme pokyny "zhora"- čo áno čo nie, a ako áno, ako nie....:)
a plus ešte mainstreamoví redaktori sú mnohí progresívneho razenia a úprimne veria vo svoje "ideály"
myslela som, že po zablokovaní bilagbilak si založi nový nick, lenže aj tento nový už používa dlhšie, tak koľko on ich má vlastne v obehu?
to je mi jasné, preto som rada, že tam nežijem
Balkán bol aj v dávnych dobách takou rozbuškou- tam sa často bojovalo , bývalá kolegyňa vravievala, že Slovania sa premiešali s Turkami ...horúce hlavy, proste iná mentalita ako my , preto aj tá krutosť
a k tým Angličanom- intrigy, zákernosť, povýšenectvo , arogancia- to k nim prirodzene patrí
je to tak, ako píšete, pán Daniš, no a v podobnej situácii ako Netanjahu je aj Zelenskyj, ktorému takisto ide o prežitie a preto mu vyhovuje súčasný stav, ten po mieri veru úprimne netúži...
tvrdšie, to áno, a určite nech pracujú, ale zakázať nosiť šatku, to je citlivá záležitosť , ide o tradície, tí ľudia- hlavne muži sa s tým vnútorne nestotožnia ...hoci ženám by fyzicky odľahlo, ak by zistili, ako je dobre v lete chodiť bez šatky .
Odporúčame