ale nevymýšľaj, karpatic , napokon, sám si písal , že si vážne chorý a si očkovaný? nie
ale nevymýšľaj, karpatic , napokon, sám si písal , že si vážne chorý a si očkovaný? nie
ferro, keby som vás osobne poznala, tak vám od pľúc poviem, čo si o týchto vašich aktivitách myslím , tu sa to po lopate neoplatí
suma sumárum a na dnes s vami končím, nejdem si ničiť nervy - ak bol spáchaný ekonomický podvod, to sa vyšetriť dá , však hádam to riešia OČTK a môžete aj vy dať podnet a k tomu inému podvodu a všelijakým opatreniam- NIČ sa nedokáže , NIKTO nič nebude riešiť, polícia a prokurátor bludné podnety odmietnu, jedine že by sa prepracoval TZ a ten sa neprepracuje, už natoľko príčetný Smer je.- pretože opatrenia boli v celom svete a ak niekto NEKONAL so zlým úmyslom to znamená , že vy mu neviete dokázať úmysel , že chcel ľudí zabiť , tak sme skončili
dúfam, že všetko jasné a som citlivá na mimoriadnu ľudskú hlúposť a tvrdohlavosť , tak na dnes ozaj stačilo
len podotýkam , že mám dlhoročné skúsenosti s políciou ale v inej oblasti, tak viem, čo píšem
a keď niekto má potrebu neustále sa šprtať v tom, na čo nemá dosah a nedá si povedať , tak jeho problém
len by som ešte reagovala na ten Hlas, ktorý vznikol aj na základe potreby dištancovať sa od praktík Ficovej vlády- no to viete, potom sa do Hlasu ako do každej strany nahrnulo plno takých, čo zacítili príležitosť
čakám, že sa konšpirátori onedlho prihlásia o slovo....
toto tu nie sú vedecké práce a titulky môžu byť úmyselne nadsadené
teším sa na ten film , hoci si ho nepozriem v kine, ale rovno stiahnem na disk ...ďakujem za blog , len musím kriticky povedať , že aj vám, hoci píšete že ste lingvistka, isté veci unikajú. minule ste mali v blogu vážnu chybu, ale nechala som to tak, nechcela som, aby to vyvolalo nejaký spor, suma sumárum čosi ste vtedy kritizovali a následne ste urobili podobnú chybu
a k tým lekárom- Rusi majú mnohých výborných liečiteľov, nemusia to byť práve lekári , ak by to bol jeden z tých alternatívnych nič proti tomu
Bebjak je síce progresívec, ale má dobré filmy
musím s vami, palenque, súhlasiť , takéto večné štvanie tiež veľa vypovedá o človeku a môže sa tu pasovať za dobráka od kosti ako chce
možno má emeritný Bezák blízko k tejto skupine, tak ju propaguje
ja proti Pridu raz ročne nič nemám , som proti extrémom v hocijakej podobe , ale musím Kuffovi ctenému povedať, že stačilo , dosť už inkvizície- homosexualita nie je hriech , aj Kristus sa obklopoval hriešnikmi a ak Boh náročky stvoril ľudí hriešnych, stvoril ich podľa Biblie k obrazu svojmu? takže ak sa tí ľudia takto narodili, majú právo žiť tak, ako chcú oni
aj spávate, ferro, či po nociach vymýšľate témy? či už dopredu pripravujete svojich čitateľov , nech neveria výsledkom zo SAV, ktoré budú onedlho zverejnené? inak, ak niektorí tie výsledky ozaj budú spochybňovať, mali by dostať od života riadnu lekciu pokory
ak by náhodou mal pravdu náš "MUDr.", som pripravená ospravedlniť sa
ani som radšej nečítala, stač mi titulok - Izrael je odsúdený na postupný zánik , vzhľadom na to, že ide o malý štát (hoci agresivitou jeden z najväčších) robí nerozvážnu politiku, nemyslí na budúcnosť ...
mám na to iný názor ...a už ste odblokovaný? lebo ste začali s takou vervou písať...treba sa šetriť, zdravie máme len jedno a vy neviete kam skôr skočiť , tak sa zdá.:)
chápem, čo ste chceli blogom povedať .. súhlasím...podobne aj Bombic , ktorý Smeru získaval pred voľbami voličov...
.:)))) že ospravedlnenie- vari len nie tebe ? pobavil si ma , napísal by klasik ...
nemyslíš na aninu? tá už dlho nepísala , ale ona nie je pedagogička , no mám na ňu kontakt, myslela som na ňu, prečo nepíše, asi má problémy , ozvem sa jej
predložka so 7. pádom je S ,SO , takže správne je S citrónom
Odporúčame