áno, myslím, že zastupoval rodiny nebohých
áno, myslím, že zastupoval rodiny nebohých
nevadí, Matovič sa javil ako celkom schopný, zaujímavý až kým sa nedostal k moci
úplne chápem, že si ho volil vtedy, horšie by bolo , keby si ho volil druhýkrát alebo v nasledujúcich voľbách
Uhrík sa páči aj mne, aj niektoré veci, ktoré chce Republika, ale partajníkom neverím a myslím, že by tu nastal riadny radikalizmus a ešte väčšie rozdelenie spoločnosti , mohlo by sa to aj všelijako skončiť...
.:))) z neho si nič netreba robiť
takže vrah je známy? kto to teda je?
skôr treba porovnať holokaust s tým, čo robí Izrael dnes, tam je jasná paralela
ale toto je skôr ojedinelé, ako píšem, nejaké sankcie proti Rusku na protest možno áno, ale toto je už celé cez čiaru a proti zdravému rozumu, avšak so židovským kódexom absolútne neporovnateľné
aj tak by som už z úcty k tým obetiam holokaustu nič také neporovnávala a hoci sankcie proti Rusku sa mi nepáčia, vznikli preto, lebo Rusko začalo vojnu , útočí , kdežto tí Židia vojnu nezačali, ale boli vyhladzovaní
chápem, hľadáte si témy...možno v niečom je tu paralela, ale ja osobne by som toto fakt neporovnávala
takže tie netvory im zase neumožnili prijať pomoc , presne ako som včera písala , hnus ! vrahovia !
.:)) páči sa mi, ako si s vtipom zareagoval
môžem jednu intímnu otázku?.:)) ty si volil Matoviča ? nemyslím samozrejme v posledných voľbách
ak nechceš, odpovedať nemusíš
ferro , zdá sa mi cez čiaru porovnávať protižidovský kódex so sankciami proti Rusom. Ten kódex bol nemorálny, neľudský, sankcie len nezmyselné
vrahovia predsa sedia , priznali sa , dôkazy sa našli , kto je objednávateľom? napíš- niečo mi uniklo?
program na ochranu svedkov som spomenula ako taký príklad ...že keby naozaj vrahovia niečo vedeli, mohli by svoje info dobre zobchodovať a zúročiť
už vás odblokovali? začali ste s vervou, miernite , zdravie na prvom mieste ....:))
aj mne sa tak javil, šikovný je , často vo svoj prospech, ale pri tých zvyšných prívlastkoch by som bola veľmooo opatrná ...
vás už odblokovali? ako vidím, zase ste začali s vervou...treba sa krotiť a myslieť na zdravie.:)
len k tomu zotaveniu- zbytočne podozrievaš- každé telo reaguje individuálne a niekedy by si bol prekvapený silou alebo naopak slabosťou tam, kde by si to nepredpokladal. Fico má -alebo mal- dobrú kondíciu , známej známa ho ošetrovala , vravela, že boli sami prekvapení, ako to rýchlo dal ...a boli to vážne zranenia
iný príklad- poznám ľudí, ktorí boli operovaní , mali rovnakú diagnózu- ten prvý po operácii žiadne bolesti, ten druhý veľké...operovali ich špičkoví odborníci
Odporúčame