štrkáč, už chystám nový blog - a netrápim sa, ale je mi tak tak jedno, kto tomu uverí.:) hlúpeho nepresvedčíte ...ďakujem za komentár, a čo sa týka vášho hodnotenia- áno, vyslovene vhodní z nich nie je nikto , ale tí, ktorých som akože pochválila , boli z tých horších vlastne tí lepší , takže asi tak

