takíto koalícia pravdepodobne nevznikne, vidím o niečo lepšiu možnosť, ale to tu písať nebudem
takíto koalícia pravdepodobne nevznikne, vidím o niečo lepšiu možnosť, ale to tu písať nebudem
jaj, vlastne , ešte máme jedného mimoriadne nebezpečného predsedu strany, diktátora- J.Naďa
lenže Fico je typ človeka s diktátorskými sklonmi a populista, iného takého na Slovensku nemáme, okrem psychopata Igora
okrem toho tento jedálny lístok je totálna hlúposť, lebo PS by nezostavilo vládu samo!
úplne s nadhľadom- ako ty vieš, akí by boli, keby fakt zastávali tieto posty? napríklad minimálne o jednej z týchto osôb viem, že by bola lepšia ako súčasný nominant
len tu máme dve skupiny obyvateľstva a každá za väčšie zlo považuje tú druhú stranu, tu už stred ani nemáš
som trocha prekvapená , že práve ty si to napísal, ale máš pravdu, žiaľ...nijaký prorok, Mesiáš , na obzore
snažia sa to nakoniec hodiť na Rusov, podliaci!
samozrejme, že "klesla"...cítime sa oveľa "bezpečnejšie"
a veď o Kolíkovej v tomto duchu písali aj médiá- napríklad Plus sedem dní a vôbec to nebol bulvárny článok, pravda, mužatkou ju nepomenovali ,išli na vec okľukou
škoda, že ťa nemôžem brať vážne...pretože ak sa len kúsok odchýlim od tvojich názorov, hneď zo mňa spravíš progresívku
no, hádam si poplačem, keď som ti spôsobila takú bolesť....
k tvojmu príspevku, mirius-Fico má isté problémy, od atentátu vzrástli , ale Matovič nie že je možno psycho, on je ním naozaj. Ak by si Kamenického porovnal s niekým iným a nie s Matovičom, možno beriem. Raši bol dobrý minister , obhajuješ hlúpučku bábkoherečku Veroniku? To fakt? Čo sa týka Milanovej, predsa v blogu môžeš vidieť, že jej dávam prednosť pred tou z Kittsee. Ale, ale! Susko že nemá kvalifikáciu? iste, ten zákonník mu nezabudnem, aj preto už Smer voliť nebudem, ale za Kolíkovej ľudia aj umierali (Krivočenko) . Prečo by som mala písať o poradcoch, keď som to nerobila ani v predchádzajúcom blogu? A veď z mojich blogov už si mohol zistiť, že Kotlár je pre mňa príživníkom, ktorého treba vyprášiť z toho postu. A záver? ..))) Myslím si, že vyzerám o čosi lepšie ako Kolíková a rozhodne mám príjemnejší hlas .Ale tu o výzor nejde , ide o jej agresívne správanie . Napríklad o Čaputovej, ktorú ty tak uznávaš, by som rozhodne nepovedala, že je mužatka.
niečo v sebe mali by malo byť ale napísala som náročky do seba , len na vysvetlenie
na SŠ a VŠ sme hodne rozoberali básne a ak človek chce , z každej si niečo vyberie pre seba, ale často si aj povie Čo chcel básnik povedať?
básne by sa vlastne ani rozoberať nemali, je to mnohokrát pocitová záležitosť
ja len, že v minulosti boli viaceré smery zaznávané , a predsa sa dnes o nich učíme , tak asi niečo do seba mali...napríklad taký surrealizmus , metafory typu môj miláčik rakovina...
to je pravda, ten by spadol pri prvom drepe , ktorý by mal urobiť
z tohto už len natočiť film....
ešte jednu vec- Ráž by mal byť apolitický, hoci je nominantom Smeru , jeho prácu si treba ceniť, je to dobrý minister
iste, už sa meníme na kukurice a stanú sa nás možno aj zombie a ostane tu už iba Lipták s kumpánmi, aby podali svedectvo budúcim generáciám .:)))))
Odporúčame