áno geniálne dielo, jedno z mojich top
smiešne, že tlačí- povedať mu jasne treba- žiadna pomoc od nás, ty darebák, ak neprestaneš klamať a nepustíš tú ropu
nuž, karma ťa dostihla, že si aj ty poľovala na ženatých a lákali ťa...treba byť k sebe kritickejšia a nielen k druhým
veľmi dobre napísané
morálne pokrivený si hlavne ty, bloger
hanbite sa za tento článok! hádam existujú len ruské prostitútky? vy presstitúti!
nech turisti poďakujú zločincom - Netanjahuovi a Trumpovi
vymýšľajú špinavosti, aby ospravedlnili agresiu, ale pykať určite budú, lenže aj tí nevinní s nimi...
upír Melánia.:))))
dúfam, že sa Irán nevzdá a špinavcov potrestá, že si na ňom vylámu zuby .
nech si títo špinavci vymýšľajú čokoľvek, stále to budú špinavosti
Netanjahu, kto akou zbraňou bojuje, takou zahynie
no, vašim článkom na odpútanie pozornosti od zverstiev Izraela neverím Krčmárik...určite to nebude celkom tak, ako to píšete, od koho ste to odpísali?
kto píše, že všetko je v spomínaných médiách zle? čítala si blog poriadne?
lydka, dobre píšete, nikto nemá právo miešať sa nasilu do záležitosti iného štátu a nasilu niekde vnášať "demokraciu" , USA a Izrael robia špinavú politiku , ja verím že časom na tieto štáty a ich vodcov dôjde
a nemusí sa nám páčiť spôsob života v Iráne , ale oni tak chcú žiť , nech si svoje problémy riešia sami
vojnoví zločinci Netanjahu a Trump by mali skončiť a byť potrestaní
no, málilo sa niektorým, chceli si užiť sveta... určite im treba pomôcť a priviezť ich domov, ale nech si platia aj zo svojho
mať ich starosti, len aby sa z toho nepo...
v čom je redaktorka blbá? podľa seba súdiš iných?
Odporúčame