moja známa žila v tomto meste asi 5 rokov, potom sa presťahovala do iného, tiež nie ktovieako veľkého v inej časti Slovenska a vravela, že prvé mesiace si pripadala ako na západe, že chodila po meste s otvorenými ústami, čo všetko tam je a aké možnosti ponúka oproti BŠ
skoro neuveriteľné, ale pravdivé


