teší ma to veľmi , dúfam, že prežijú a budú potom dobre umiestnené
teší ma to veľmi , dúfam, že prežijú a budú potom dobre umiestnené
je dobré , že nie ste vy pri moci, ferro, ste pozostatok totality, robíte to, čo iným vyčítate ,ľudí by ste vyhadzovali z práce, lebo nekonajú podľa vašich predstáv
aj ja si myslím, že Rusi ropovod nepoškodili, ale na druhej strane, je vojna a niet sa čo čudovať, takže nič katastrofálne nepovedal a Baránek sa predsa nebude riadiť tým, čo napísali v HS, ktoré , mimochodom, tiež občas produkujú riadne sra..ky
utekajú pred banderovcami , keby si dokázali s nimi a so Zelenským urobiť poriadok, bolo by to oveľa lepšie
škandinávske filmy bývajú dobré
no u vás je to horšie, palenque, vy by ste sa ani radšej nemali k niektorým článkom a blogom vyjadrovať , a to k takým témam, o ktorých neviete ani mäkké f. Našlo by sa dosť príkladov , napríklad debata o A. Matuškovi z minulosti. Lenže vy sa vopcháte všade a vnášate tú otravnú negatívnu energiu. Hádam ste pochopili, že nemyslím na tento blog. A čo únos venezuelského prezidenta , vyhrážky Trumpa? A hlavne minulosť, útoky na Irán a žiadne sankcie neprišli... žiadne odsúdenie , no a čo, že Izrael nemá veľa športovcov? o tom to vôbec nie je
áno, Fíni boli o niečo lepší , no nebolo vidno až taký rozdiel medzi našimi a Fínmi ako medzi našimi a Američanmi
naši sa snažili, nehrali zle , ale myslím, že tréner sa nerozhodol správne , keď nechal prázdnu bránku ...to už nemalo zmysel , dalo sa to tušiť a len sa zbytočne zvyšoval náskok Fínov
Chlapcom fandím , no hokej už až tak neprežívam ako v minulosti. Myslím si, že právom môžeme byť teraz na náš tím hrdí , držia spolu a veria si. Až na ten posledný zápas. Prvý zápas s Fínskom som nepozerala , nedúfala som vo výhru, Švédi sa mi zdali viac súdržní , nie som odborník, tak píšem len ako to cítim , takže som sa ich víťazstvu nečudovala. A Američania? Mám taký pocit, že sme sa ich trocha báli, lebo chlapci vedeli, čoho sú napríklad potkany schopní a nechceli im dávať príležitosť na presilovku, A tiež ma mýlili dresy, boli dosť podobné, takže som sa potešila, keď Lintner nahlas povedal, čo som cítila...Američania ale fakt boli vynikajúci, rýchli, radosť pozerať. A dnes Fíni? Tipujem 50 na 50 , je ťažké poraziť niekoho druhýkrát , lebo už si budú dávať väčší pozor, ale nie je to nemožné. Držím im palce a myslím, že sa skutočne napriek názorom rôznych "odborníkov" nemáme tento rok za čo hanbiť
áno, mal pravdu, aj ja som si to všimla, som rada, že povedal nahlas, čo som si myslela
to skôr ty, lebo sa voláš úbožiak, tak ich asi máte doma dosť.:)))
PS: Ahoj.:))))
tak hádam budú hrať dnes už odvážnejšie , veď nad Fínmi vyhrali...
súhlas, na Zelenského treba rázne
čo sa týka hokeja, aj tam sme sa trocha báli potkanov, ale aj keby nešlo o strach, tí Američania boli proste lepší, rýchlejší, naši im nestačili- no a čo? dosiahli dosť a teraz im treba držať palce v boji s Fínmi, kde je už 50% možnosť výhry
hlavný problém je v tom, že medzi politikmi je veľa poľovníkov a tí nám tu pretláčajú zákony vo svoj prospech a veci, ktoré sa hnusia aj niektorým z nich samých. Aj tento príspevok- (blog) lajklo na soc. sieti pár poľovníkov, ktorí vedia, o čom to je
musíš byť za každú cenu negatívny? ty si hral aktívne hokej alebo hráš?
presne tak, takýchto Truhlíkov je plno , škoda si dať nimi pokaziť náladu
škoda, že ty si nehral spolu s nimi
Odporúčame