Cica, ženy sú oveľa zákernejšie poznám osobne jeden prípad.
Nuž, keď poznáš osobne jeden prípad, tak to musí byť pravda. Štatistika nepustí.
A daj ešte niečo vtipné :-)
Cica, ženy sú oveľa zákernejšie poznám osobne jeden prípad.
Nuž, keď poznáš osobne jeden prípad, tak to musí byť pravda. Štatistika nepustí.
A daj ešte niečo vtipné :-)
to bol vtip, vtipy sa nerozoberajú ....to neřeš :-D
btw. dôkazy OD TOHO ... to ťa učili v Zalaegerszégu? :-p
veď budeme mať novú hymnu, ktorá lepšie vystihuje súčasnosť na Slovensku ... bude to pieseň skupiny ABBA - The winner takes it all ... v roku 1994 to Augustín Marian Húska po voľbách povedal na plné ústa ... víťaz berie všetko ... :-)
netrepe hlúposti ... proti rozdeleniu československa bolo okolo 90 percent ľudí ... to by nikto z nich nemal právo uchádzať sa o funkcie?
... alebo čo na to minister zahraničných vecí :-)
dohodnite sa na Súmračnej ... jeden mu vyčíta, že chce funkciu, druhý, že nechce funkciu ... :-D
veď ty ani nevieš, o kom píšeš ...alebo to bol nešikovný pokus odviesť pozornosť od Pašku?
Naopak, Pavol Hrušovský z KDH v utorok povedal, že férové by boli tri miesta pre opozíciu.
Ale Paľi, ná šak nebuc taký nenažratý .... vy ste dali opozícii len jedno kreslo podpredsedu
videl som ... :-)
a niečo ti prezradím ... niekedy existujú veci aj také, ktoré si nevidel :-)
a že som ešte nečítal v novinách, že by žena zastrelila manžela ... aj keď v Pincinej niečo podobné bolo
téma je - ako ďalej ..... a zatiaľ ma nikto nepresvedčil, že vie, čo treba robiť ... a neplatí to len pre Slovensko, ale pre celú Európsku úniu
resp. aj vedia, ako ďalej, len skúšajú všetko možné, len nie to, čo je správne :-)
tak preto si tam odišiel ... so svojimi šiestimi triedami osobitnej školy si tam hviezda :-)
.. a vďaka tvojmu idolu ho poznajú aj v KĽDR
tu nikto nevie, ako ďalej ... iba finančné skupiny ... tak nepíš len o pravici ... ľavica mala tiež možnosť ukázať, čo dokáže a dokázala veľké H :-)
mne je jedno, aké ksichty majú pravicoví politici ... ale že by ich voliči frflali, to sa mi nezdá ... väčšina si vydýchla, že niektorí pravicoví dinosauri konečne zmiznú z politiky ... už to bolo potrebné
Odporúčame