Dočkaj času jak hus klasu .... asi budeš prekvapený :-)
Dočkaj času jak hus klasu .... asi budeš prekvapený :-)
nechce sa ti vyhľadať v archíve? ... len hľadaj, lebo vyhľadáš len to, čo chceš ....
neviem, či máš zlú pamäť, ale poriadne si to poplietol .... pekne to vyhľadaj,
žiadne živorenie nebolo spomínané .... porovnávali sme ceny mäsa ... mimochodom, stále si sa nevyjadril k tým cenám mäsa ...
hľadaj ... tu už ide o presné vety, tak nech sa nedohadujeme, čo kto napísal ... :-)
naviem, ako máte rozdelené funkcie .. ale to je vaša vec, akú máte organizačnú štruktúru :-)
všimol som si ... proti tomu som sa neohradil, ja som sa ohradil voči tomu, čo pietro napísal ohľadom nórskeho vraha ... ďalej sa už vlákno venovalo tomu
Hitler je jasný .... radia ho k pravičiarom, pre mňa je ľavičiar :-)
klameš ... nikdy som nepísal, že priemerná mzda bola 1900 korún ... napísal som, že som nevedel, aká bola priemerná mzda vtedy a nemal chuť som ju hľadať ....
keď napíšem, že produktivita bola mizerná, lebo to, čo na západe vyprodukovalo 10 ľudí, u nás vyprodukovalo 50 ľudí ... mzdy boli v poľnohospodárstve vysoké, lebo boli silné dotácie ...
keď som napísal, že viem, ako sa tam "makalo", myslel som tým to, že niektorí makali ako otroci a niektorí sa flákali .... tí, čo makali, mali vyššie platy, ale aj tí, čo nemakali, mali ešte stále dosť vysoké platy ... no a ďalšia vec, že na našom JRD bolo takmer toľko kancelárskych pracovníkov ako ľudí vo výrobe
NIKDY SOM NENAPÍSAL, ŽE PRIEMERNÁ MZDA BOLA 1900 Kčs
opakuj si to :-))))
máte zvláštny vzťah v rodine ... konať niečo za chrbtom partnera ... tie kolegyne vám škodia, že manželke všetko nabonzujú, ale podstatou problému je váš vzťah
nechcem ti brať ilúzie, ale tiež máš problém sledovať vlákno diskusie .... v tomto vlákne sa venujeme masovému vrahovi z Nórska :-)
štylizujem sa do modrého? .... teraz si prestrelila .... a aj s tými čižmami ... z čoho usudzuješ, že som malomeštiak? ...
keby si vedela, akú hlúposť si napísala, už by si nikdy nič sem nenapísala .... niečo si vymyslíš, ničím nepodložené žvásty a opakuješ ich dookola ....
ale to je u červených bežná taktika .... aj komančovia ju za socíku používali .. :-)
obrátim na žart? ... čo myslíš, prečo som tam dal smajlíkov? ...
len malí ľudia si nevedia urobiť zo seba srandu :-)
ja nemám LEN plnú peňaženku ... píšem stále múdre veci, ja nemôžem za to, že ty to nevieš pochopiť ... a obávam sa, že ani doučovanie ti nepomôže :-)
dúfam, že ma nič netrafí .... úplne stačí, že ty si trafená :-D
aj keď chápem, že si to želáš, aby sme boli obaja trafení, potom by sme si rozumeli vo všetkom :-)
ale nebuď smutná, máš tu dosť trafených, ktorí si s tebou ochotne pokecajú a vo všetko ti budú pritakávať ... veď vieš, ktorí to sú ... tí, čo mi dávajú mínusky :-D
A kedy pomôžeš sám sebe, keď spomínaš, že pomáhaš ľuďom, ktorí povedia nejakú hlúposť? Lebo toto si zaslúžilo označenie najväčšia hlúposť roka 2010:
dievča!!!!! .... toto si nemala napísať .... koncentráky si spájam s hitlerovským Nemeckom .... a Hitler bol zakladateľ Národno - socialistickej robotníckej strany ... myslíš si, že to bola pravicová strana?
našpinila si si do červeného hniezda :-)
mars777
ja dúfam, že mi pomôže niekto iný :-D
vôbec nejde o to, či ma podporil alebo nie .... opísal stav, aký bol v poľnohospodárstve ...
keď sme už pri tom, či ma podporil, tak myslím že áno, ja som písal o prezamestnanosti v poľnohospodárstve a aj o produktivite
ja viem, že u nás v JRD mali dojičky 4000 Kčs čistý plat (kamoš mal mamu, ktorá bola dojička) .. ale aj to bolo nadpriemerné ....
ak napíšem, že mi nepasovalo, že bol pravicový radikál, tak ho musím automaticky pokladať za ľavičiara? .... to kde si nabral takú logiku?
ja som tým chcel poukázať, že zaradiť niekoho jednoznačne k pravici alebo ľavici, nie je jednoduché ... a často sa to ani jednoznačne nedá
si googlič, tak si si mohol vygoogliť:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Pravica_ %28politika%29
V súčasnosti sa často stierajú rozdiely medzi pravicovými a ľavicovými stranami. Veľmi často vládnuce ľavicové strany z dôvodov zabezpečenia ekonomického rastu zavádzajú opatrenia typické skôr pre pravicu a naopak pravicové vlády, hlavne z populistických dôvodov, zavádzajú opatrenia typické skôr pre ľavicu.
Už som ti ten link kedysi poslal ... lenže ty si všímaš iba veci, ktoré ti "pasujú do krámu" .... účelovo vyberáš veci z kontextu
holubičku radšej nespomínaj, lebo v súvislosti s ňou a tvojim nickom si ma napadne istý Jozef zo seriálu :-D
v tomto vlákne si zabila diskusiu ... "aby si nepraskol" ... keď som písal, že mi nedošli argumenty, mal som na mysli tému na začiatku vlákna :-)
na praskanie si nájdi niekoho iného :-D
vidím, že nadsádzka, sebairónia, robenie si žartíkov zo seba nie je tvoj "cup of tea"
keď už niečo z môjho príspevku skopíruješ, tak uveď aj súvislosti ... lebo často účelovo vytrhneš časť textu z príspevku a tým argumentuješ ....
toto "no a tým, že ma zamestnali, sa firma stala najlepšou v meste a širokom okolí :-)))))))" som napísal v diskusii s inteligentným človekom, u ktorého som predpokladal, že to pochopí a zoberie to s humorom .... u teba nehrozí, že by som ťa pokladal za takého :-)
včera si fandil pietro, dnes ty .... z vás by som sa nemohol nervovo zrútiť, iba tak sa pocikať od smiechu ... spi pokojne, nebudeš ma mať na svedomí :-D
Odporúčame