Zákon o popieraní zločinov komunizmu – ďalší pomník nášho úpadku?
sorry ... pre mňa môže mať aj 4 Nobelove ceny, ak napíše hlúposť, tak ja poviem, že napísal hlúposť .... ja nemám nedotknuteľných bohov .... kamarát - nekamarát, z hrušky dole :-)
ja mu jeho vedecké úspechy neberiem ... tie úspechy ho neoprávňujú písať nezmysly o komunistoch
pripomenulo mi to jeden rozhovor .... bavili sme sa o fajčení a ja zastávam názor, že fajčenie je hlúposť a kto fajčí, je pre mňa hlupák ... no a dostal som otázku, že môže fajčiť významný vedec, ktorého uznávajú na celom svete a či aj on je pre mňa hlupák ... odpovedal som, že je