držím palce, nech sa vám darí
a naozaj nechápem, prečo dal niekto k tomuto tvojmu príspevku mínusky .... ten mínuskár si neuvedomuje, že tým prejavuje svoju hlúposť :-)
držím palce, nech sa vám darí
a naozaj nechápem, prečo dal niekto k tomuto tvojmu príspevku mínusky .... ten mínuskár si neuvedomuje, že tým prejavuje svoju hlúposť :-)
keďže som sa nikam nezaradil, tak som sa logicky nemohol zaradiť ani medzi ....v , aj keď neviem, čo si tým myslela
napíš celé slovo, nech vieme, čo ti behá po rozume :-)
neviem, čo stále točíš o slame ... ak s ňou máš problém, vyrieš si ho sama, ja som slamu videl akurát na poli po žatve, okolo ktorého som išiel autom
ale v pohode .... zase si niečo o mne vymyslíš a zase mi to budeš vyčítať ... nie si sama, je vás viac takých .. česť práci :-)
Komunisti ukradli aj povstanie pre seba ... likvidovali ľudí, ktorí sa zaslúžili o povstanie, ktorí bojovali proti fašizmu len preto, že boli v iných stranách
chce si mi blít, velebnosti
pri tvojom zmýšľaní by sme nepotrebovali diaľnice vôbec .... my by sme chodili peši .... tvoji miláčkovia by lietali na súkromných vrtuľníkoch
typický červený príspevok ... to už nemôže byť náhoda, to musí byť zámer .... zase si si o mne niečo vymyslela a vytýkaš mi to .... toto je typická taktika súmračníkov :-)
včera si mi tvrdila, že som písal, že robím v IT, dnes zase porovnávaš môj plat s platom premiérky a Harabina .... nikdy som také porovnanie nenapísal
a čo sa týka superhrubej mzdy, tak po jej zavedení budú mať ľudia vyššiu čistú mzdu, aj keď ten rozdiel bude len pár eur ...
asi tak :-)
ty sa zhadzuješ tým, že nechápeš, čo som napísal ... nájdeš v mojich príspevkoch niečo, čo som nenapísal a potom mi to vyčítaš ... to je potom nemožné brániť sa rozumnými argumentami :-)
... me še pobaviľi ... Smer mohol presadiť hocičo, držal koaličných partnerov pod krkom, doslova si z nich urobil onuce ....
zapotil tvoj idol, keď zaradil ľudí, ktorí zarábajú mesačne viac ako 1700 eur medzi milionárov
vôbec ma nepotešil tým, že ma zaradil medzi milionárov :-)
ak v tom vidíš zhadzovanie sa, je to tvoj problém ... nikdy som nemal problém robiť si zo seba srandu ... ak to ty nedokážeš, si poľutovaniahodný
ja pokladám za zhadzovanie sa to, že súmračníci mínuskujú ako besní ... :-)
to som napísal a opakujem, že ti nenadával do Stromokocúrov ... keď mne neveríš, daj si to vysvetliť niekomu, kto chápe písaný text
skúsim ti pomôcť príkladom .... keď napíšem, že ryba pláva lepšie ako ty, tiež ti nenadávam, že si ryba .... :-)
ešte by som sa vrátil k tej moje megachybe "hystória" .... mohol si opísať celú diskusiu, v ktorej bola táto chyba ... ako si ma obvinil, že som si pomýlil históriu s hystériou, lebo si si myslel, že som chcel napísať "hystéria" .... a pritom z kontextu bolo jasné, že som nemohol myslieť hystéria, ale história ... ale s tým si sa "nepochválil" ... tá moja hrúbka bola veľká chyba, ale tvoje nepochopenie textu bolo niečo oveľa horšie ... u mňa to bola nepozornosť, dokazujú to naše debaty a historikoch, kde som písal správne "i", ale tvoja znížená schopnosť chápať písaný text je trvalý jav :-)
ja som ti tiež nenadával do Stromokocúrov, to len ty si nepochopil, čo som napísal
ani som ti nevyčítal tie chyby, len som chcel poukázať, že všetci robíme chyby :-)
ten záver som myslel ako srandu ... niečo ako - mám sa zabiť, že som najlepší? :-)
ak ti to smrdí, vyvetraj a zavri prehliadač :-)
Že by mal Smer zaviesť progresívnu daň? ... :-))))))))))
Veď by sponzori stiahli z Fica kožu zaživa :-D
ona mi napísala, prvá, že som magor .... jej nevyčítaš neslušnosť? .... jaj zabudol som, vy môžete všetko :-))))))
ale ja som ju napriek tomu nenabonzoval, je to jej názor ... ja každému doprajem právo na názor bez ohľadu na to, či je správny alebo nie :-)
ja nepodnikám, som zamestnaný v súkromnej firme .... je to firma, v ktorej si majitelia uvedomujú, že spokojní zamestnanci sú prínosom pre firmu, sme slušne platení a dostávame aj podiely na ziskoch, tak každý zamestnanec vie, že čím kvalitnejšiu prácu odvedie, tým bude firma lepšie prosperovať a on z toho bude mať tiež prospech
no a tým, že ma zamestnali, sa firma stala najlepšou v meste a širokom okolí :-)))))))
keď myslíš .... pred spojkou a nemal byť čiarka ... a slovné spojenie "nerešpektuješ na elementárnu slušnosť" by nevytvoril ani Lászlo Stromokocúr
sloveso rešpektovať sa spája s akuzatívom ... nie s lokálom :-)
a fčul skús vygoogliť, čo som ti to vlastne napísal :-D
tvoj názor ti neberiem, ale sklamem ťa, to len ty si nevieš dať do súvislosti veci ... :-)
ide o to, že keď nemôžeme mať dobrú vládu, tak aby sme mali najmenej zlú
a súčasnú vládu kritizujú najviac tí, ktorí boli k predchádzajúcej nekritickí
Odporúčame