tak si nám tu predstavil svoju rodinu .... :-)
ešte si nenapísal, pod akým nickom si sa tu strápňoval predtým, keď si si musel vytvoriť nový :-D
onedlho budeš potrebovať ďalší :-)
tak si nám tu predstavil svoju rodinu .... :-)
ešte si nenapísal, pod akým nickom si sa tu strápňoval predtým, keď si si musel vytvoriť nový :-D
onedlho budeš potrebovať ďalší :-)
zase vidím, že nie si schopný sledovať vlákno diskusie :-D
skús ísť vyššie v diskusii a nájdeš tam môj príspevok, v ktorom je napísané toto :
Že by mal Smer zaviesť progresívnu daň? ... :-))))))))))
Veď by sponzori stiahli z Fica kožu zaživa :-D
pri hľadaní ti pomôže, že text má sivý podklad .... to znamená, že je to prvý príspevok vo vlákne :-D
no a na ten môj príspevok anaJ napísala, že som zapotil .... čiže som napísal niečo zlé ... podľa nej zrejme Fico zaviedol progresívnu daň ... alebo nesúhlasila s tým, že by ho sponzori nestiahli z kože? :-)))))))))
teraz si prestrelil .... ja stále tvrdím, že treba všetkým zlodejom zobrať, čo ukradli .... len vy prívrženci červených chcete brať len modrým a červených chválite za zlodejstva :-)
no a tu je rozdiel medzi nami ... ja hľadám, ako niečo urobiť a ty nariekaš, ako sa to nedá
v mladosti si tiež mal jednostranné informácie, už chápem, prečo si taký zmagorený :-)
našťastie ja som mal aj informácie z druhej strany ... ináč by som dopadol ako ty ;-)
presviedčam a ešte budem
ale ja som sa pýtal na niečo iné ... zaviedol Fico progresívnu daň pre bohatých, keď bol vo vláde? .... sústreď sa na to, čo som sa pýtal a skús na to odpovedať
ešte sa dohodneme, že za bohatých budeme pokladať ľudí, ktorí majú ročný príjem aspoň 100 000 eur ročne .... aby neprišlo k nedorozumeniu :-)
to ti môže byť jedno ... ale nie je jedno, či budeš plakať na zhorenisku alebo začneš stavať nový dom
ak si nečítal všetky moje príspevky, tak ti zopakujem, že tiež si myslím, že potraviny u nás boli kedysi kvalitnejšie ... aj keď neviem, či boli kvalitnejšie ako na západe, nebol som na západe pred revolúciou
LENŽE článok je o krachu poľnohospodárstva po revolúcii ... čo vraj spôsobili hnusní kapitalisti ... zatiaľ nikto neporovnával produktivitu práce v JRD ... dosť často som brigádoval v poľnohospodárstve, viem, ako sa tam "makalo", keď v 80-tych rokoch malo družstvo v našej dedine viac kancelárskych pracovníkov ako ľudí vo výrobe
lucorp, trepeš hlúposti ... ročne prispievam dosť veľké sumy na charitu ... ale ak si myslíš, že si pomôžeš tým, ako budeš nadávať na kapitalizmus a vychvaľovať socializmus, tak si poslúž
mal som aj ťažké časy, len miesto nariekania som makal, aby som sa vyhrabal hore ... a hlavne som sa vždy snažil prikrývať takou perinou, akú mám
ja moc dobre viem, čo znamená, že niekomu trčí slama z topánok, nemusím nič googliť, na googlenie sú tu experti tvoji kolegovia .... jednému z nás tá slama trčí, ale ja to nie som :-)
ten pudilár nemám až taký plný, musí totiž vypomáhať dôchodcom v mojej rodine ..... a tiež dosť podporujem niektoré charitatívne akcie na Slovensku ...
a opakujem ... ak máš problém so slamou, natlač si ju do slamníka, naši predkovia to robili po žatve ... :-)
nabudúce sa skús vyjadriť k môjmu príspevku, lebo takáto debata je o ničom ... článok je poľnohospodárstve, ja napíšem svoj názor k poľnohospodárstvu a ty naň zareaguješ hlúposťou, ktorú si už napísala viackrát na rôznych diskusiach .... snažil som sa tváriť, že som si to nevšimol, občas takto pomáham ľuďom, keď napíšu alebo povedia nejakú hlúposť
keby si moje príspevky pochopil, možno by sa ti nezdali humorné
zaviedol Fico progresívnu dať pre bohatých? ... len sa smej, smeješ sa sebe :-)
boli ....
len mi prezraď, kto núti ľudí kupovať nekvalitné potraviny?
bol som na západe a mali tam kvalitné potraviny, žiadnu hnilobu .... to je náš problém, že kupujem nekvalitné potraviny, lebo nám ich predá niekto lacnejšie
ja tiež tvrdím, že kedysi boli kvalitnejšie potraviny ... ale to nemá nič spoločné s tým, či tu budú JRD alebo súkromné farmy
90% toho, čo zjem, mám z vlastnej produkcie mojej širšej rodiny :-)
nechaj ho .... on bude do smrti ľutovať, že sme sa neprepracovali k najvyššiemu štádiu socializmu - komunizmu ... kde by každý pracoval podľa svojich možností a schopností ... a dostával by podľa svojich potrieb :-))))))))
Kováč bol počas SNP bankár? ... ty kokso, čo to fajčíš? :-)
zase jeden súmračník, čo sa hanbí za svoj nick ... mobilní operátori majú z teba radosť :-D
JRD skrachovali, teraz vznikajú farmy, poznám v okolí tri veľmi silné, ktoré prosperujú .... jedna má zahraničného majiteľa, dve majú slovenských majiteľov ...
pán Ondriaš zase trepe .... keby bol kapitalizmus príčinou krachu poľnohospodárstva, tak by aj v iných kapitalistických krajinách skrachovalo
Odporúčame