ja ako bežný občan kašlem na to, kto ma ochráni ... resp. chcem vedieť, kto to mohol urobiť a neurobil to
nikde som nepísal, že Sulík nemusí ... ja len rešpektujem Sulíkov názor na euroval ... ja ani neviem posúdiť, či je euroval potrebný alebo nie, pripúšťam aj verziu, že Sulík má pravdu a nepodporením eurovalu Slovensko získa ... proste nemám také informácie, na základe ktorých by som vedel posúdiť, či je euroval potrebný
ALE ak je niekto presvedčený, že euroval je potrebný a nepodporí ho, tak je píííííííííííp
howgh :-))))))))


