pozri si archív našich diskusii a zistíš, kto viac argumentoval vygooglenymi vecami ...:-) ty slon :-))))))) ... si to ty s tvojim kolegom :-) .. ja tiež občas niečo vygooglim, ale na vás dvoch nemám
nemám fóbiu z výkričníkov, tie výkričníky o tebe veľa vypovedajú ... spýtaj sa svojho psychológa pri najbližšej návšteve :-) .. otázniky sa dajú pochopiť, tie sú nevyhnutné v opytovacích vetách
bodaj by si mal pravdu s tými prachmi od Palacku ... ale nemáš
ani s tým fúzatým šéfom.... ani jeden môj šéf nemá fúzy :-)
a zase píšeš o nejakých nadávkach, kde ich vidíš? ... žeby paranoja? :-D


