Rád by som autora blogu upozornil, že ak má naozaj príčinu sťažovať sa, tak by sa mal sťažovať na patričných miestach. Ak to neurobil, tak sa nemusel unúvať písať tento blog. .... toto som napísal ... kde je tam LEN?
každý rozumný človek pochopí, že to znamená - mal sa v prvom rade sťažovať a blog nech si tiež napíše .... ale ak sa nesťažoval, tak nech si napíše blog, ale z môjho pohľadu je to trápne vyplakávanie
a nechápem, o akých mojich miláčikov ide, ja nemám žiadneho miláčika v Košickej nemocnici ... teda ak nerátam teba ... :-)))))))))


