mám v rodine učiteľov a poviem otvorene, že im ani trochu nezávidím ... každý minister spustí nejakú reformu, žiadna reforma nebola dobre pripravená .... tá súčasná bola spustená bez toho, aby boli pripravené učebnice, takže moje deti v škole píšu ako českí žandári a učitelia sa im snažia nakopírovať veci z rôznych materiálov ... no a ďalšia vec je, že je príliš veľa škôl a málo žiakov, školy sa bijú o žiakov, tak berú aj takých, ktorí nemajú rozum na štúdium ... no a potom sa učiteľ môže aj rozkrájať, z takého "materiálu" neurobí lepší produkt


