pekná recenzia
tak rozmýšľam, že keby som chcel kúpiť auto za cca. 19000 €, či by som radšej nekúpil Hyundai ix35 s motorom 1,6 GDI ... 99 kW, 6-stupňová prevodovka ...
pekná recenzia
tak rozmýšľam, že keby som chcel kúpiť auto za cca. 19000 €, či by som radšej nekúpil Hyundai ix35 s motorom 1,6 GDI ... 99 kW, 6-stupňová prevodovka ...
ja som žiadnu agendu nezneužil, ja som nerobil predvolebnú kampaň, s niekym si ma mýliš ... :-)
ale veď buď taká láskavá a vysvetli mi to lepšie ...
ako si mám vysvetliť vetu .. Vy, novodobí kapitalisti, kradnete prvú ligu, na vás nikto na svete nemá. .. ????
ja som to pochopil tak, že si ma priradila k novodobým kapitalistom, ktorí kradnú ... písala si v druhej osobe množného čísla
no a ja som sa ohradil ... nepatrím k žiadnym kapitalistom a ani nekradnem :-)
tak vysvetluj .. :-))))))))
ja ti niečo tiež prezradím .... ja som študoval za socializmu a keby som popri škole nepracoval, nedoštudoval by som
Myslíš, že sa Fico v duchu chechtá? ... To je tvoj obrovský omyl ... on sa v duchu trasie ako osika a rozmýšľa, čo má urobiť :-)))))))
máš zajímavé skúsenosti .... a často sa ti stáva, že sa smeješ nad vlastnou hlúposťou? :-)
ale on sa teraz smeje nad Ficovým konaním, lebo mu vyhovuje, že Fico zatiaľ nepodporil euroval ... vidíš, ako pekne som ti to vysvetlil ... :-)))
na dnešnej TB Smeru hlavne Fico ukázal, že je "politickým haj _zlíčkom" ... tak Radičová odhalí korupciu a on ju začne obviňovať z korupcie .. on dlhé mesiace kryl zjavné rozkrádačky, až kým mu média, vtedajšia opozícia a dokonca aj Brusel neotrieskali o hlavu dôkazy, že už musel odvolávať a on sám seba pokladá za čistého ... skutočný charakter :-))))))))))
Sulík sa musí rehotať, že ho brucho bolí ... nečakal, že mu Fico urobí takú radosť :-)
Keby bolo tých Slušovic viac, aspoň jedny v každom okrese, tak by som sa o nich bavil .... takto mi to pripadá, ako výrobky, ktoré bývalá ČSSR vozila na svetové výstavy, ale v našich obchodoch by sme ich zbytočne hľadali
ja som nepísal, že zemiaková brigáda mi ublížila, ja som písal, že ma ňou vydierali ... a to nemám rád
ja netvrdím, že ovocie nebýva hnilé, ja som len zdôraznil, že hnitie je prirodzený jav .. a že ho obchodníci nestiahnu z pultov, nie je chyba kapitalistického poľnohospodárstva :-)
aj žiadna odpoveď je odpoveď :-)
Hypotéza: Slovensko nepodporí euroval, Kvôli tomu sa zhorší ekonomická situácia v Európe. Zhorší sa aj životná úroveň ľudí na Slovensku.
Zaujíma ma, či voliči SMER-u budú aj Ficovi vytýkať, že nepodporil euroval (zlepencu to budú vytýkať, o tom sa nemusíme baviť :-D )
zdá sa mi normálne, že sú tam strany s rozdielným názorom na euroval ... a výsledok vládnitua koalície musí byť nejaký kompromis .... tak to chodí v koalíciach ...
ale opakujem, mňa to nezaujíma .... ja chcem, aby politici pracovali tak, aby sa ľudia mali dobre ... a je mi jedno, kto to zabezpečí
lenže u nás sa nehľadí na to, či niekto navrhne dobrú vec, ale z ktorého tábora je ...
píšeš mi, že MY novodobí kapitalisti kradneme .... ja som sa ohradil, že nie som kapitalista a nekradnem ... vieš ty vôbec, čo si chcela napísať? :-)))))))))
ani euráče nemám v ponožkách .... keď niekto nepochopíš to, čo napíše niekto iný, to sa stáva, ale nechápať svoj vlastný príspevok, tak to je už ťažká nechápavosť :-))))))))))))))
Slušovice zbytočne vyťahuješ, to bol umelo vytvorený podnik na ukážku
to o tej hnilobe máš úplne popletené .... prírodné ovocie a zelenina po čase hnijú, je to prirodzený proces ... nehnijú potraviny, v ktorých sú chemikálie na potlačenie hnilobných procesov ... no a tie chemikálie škodia ľuďom
na chmelovej brigáde som nebol, na zemiakových som bol ... na strednej škole som za to nemal nič, na výške sme si zarobili pár korún ... čo bolo na tom zlé? ... že to bolo povinné, bez toho, aby som išiel na brigádu, by som nedokončil školu
no a o E-cole neviem skoro nič, ale spájať to s kapitalizmom, to je smiešne :-)
ja som nikdy netvrdil, že sa v parlamente hlasuje podľa najlepšieho vedomia a svedomia ... platí to pre celý parlament, nie len pre koalíčne hlasovanie
a za euroval je zodpovedný každý, kto ho môže ovplyvniť - či už bude za alebo proti ... no a musí byť pripravený niesť aj následky svojho hlasovania... euroval nie je koaličný ani opozičný ...
reagovala si na príspevok o kradnutí komunistov tak, že si ma obvinila z krádeže
to je moje prekrúcanie? ... :-)
a odpisovať budem kedy chcem a na čo chcem... ak s tým máš problém, zájdi si na lampáreň .. prípadne počkaj, kým tvoj idol vyhrá voľby s nadpolovičnou väčšinou a prijme zákon, ktorý bude zakazovať reagovať na tvoje príspevky :-))))
už nepi ... ja nevládnem ...
máš dnes nejaký zlý deň? ... strašné nezmysly si vymýšľaš ... obviňuješ ma z krádeže v inej diskusii ... tu mi zase píšeš, že vládnem ... mala by si navštíviť lekára :-)))))))
ani mentálne postihnutí ľudia nikdy nezistia, že sú takto postihnutí :-)))))
Otázka znie, prečo píšeš o niečo, čo si si vopred nenaštudoval? :-)))))))
Sulík vyhlásil, že SAS euroval nepodporí, lebo si mylsia, že nie je užitočný
Čo myslíš, keby bola pri moci bývalá koalícia SMER - HZDS - SNS, tiež by všetci koalíčnici podporili euroval? .... Slota vyhlasuje, že euroval nepodporia .... teoreticky by tiež nemali dosť hlasov .... toto sa bežne deje v koalícii
lenže v bývalej koalícii to fungovalo ináč .... za dobrú zakázku sa hlasovalo aj proti svojmu presvedčeniu :-)
v maďarsku a Taliansku je tiež úrodná pôda, choď tam, kúp si ju a začni na nej hospodáriť... a budeš prinášať zisk na Slovensko ... :-)
mne z článku vychádza, že hnusný kapitalista vie hospodáriť efektívnejšie, rovnakú produkciu dosiahne s menším počtom zamestnancov, lebo investoval do kvalitných strojov .. zisk má on, lepšie zarobia jeho zamestnanci
Odporúčame