a ja že čo sa mi včera tak čkalo, ani som nepil ... a to ma červení spomínali ... sa ti o mne aj sníva ... :-)
všetci druhí nie .. to je slovosled, ani Lászlo Sztromokoczur by sa za taký nemusel hanbiť :-)
a ja že čo sa mi včera tak čkalo, ani som nepil ... a to ma červení spomínali ... sa ti o mne aj sníva ... :-)
všetci druhí nie .. to je slovosled, ani Lászlo Sztromokoczur by sa za taký nemusel hanbiť :-)
no a v modelingu zarábajú ženy oveľa viac ako muži :-)
ja nie som dokonalý .... a že nie si dokonalá, neznamená, že nie si riadená centrálou ....:-)
keby som bol dokonalý, vedel by som, čo sú to šaskovia ... a ja to neviem ... :-)))
myslel som politické kamarátstvo, nie skutočné .... myslím si, že v politike neexistuje kamarátstvo, politici "kamaráti", len keď im to vyhovuje, keď spolu robia kšefty ...platí to medzi politik rôznych strán a aj medzi politikmi vo vnútri strán
no vidíš .... keby si miesto toho robil niečo užitočnejšie, mohol si si zarobiť peniaze a nemusel si nadávať na vládu, že ťa slabo kŕmi :-)
Smutná a pravdivé .... len čo s tým ... pamätám si doby, kedy sa za dobrú vedúcu považovala taká vedúca, ktorá vedela, koľko tovaru má objednať ... aby si zákazníci nakúpili, čo potrebovali a aby jej nezostalo veľa tovaru
teraz si ľudia žiadajú, aby v ktorejkoľvek dobe boli plné regály tovaru ... no a je logické, že tomu tovaru raz skončí doba spotreby
22:01 ... chápem ... o desiatej sa striedate, nastúpila nočná služba :-D
síce neviem, co sú sakovia, ale to nevadí .... hlavne že sa ti uľavilo ... pokojne napíš znova, keď budeš mať ťažkú chvíľku :-D
ver mi, že máš príčinu ... ty si jedna z nich ... aj tie mínusky pri mojich príspevkoch ... :-))))))
nájdi si blog
Keby ste vedeli v 89 čo tu bude o 20 rokov išli by ste štrngať kľúčmi?
či prišiel náhodou alebo nie, to neriešim, tomu ver alebo never
a opakujem, čo som už napísal tvojmu kolegovi, že on nesúhlasil s mojim tvrdením, že Hitler bol ľavičiar ... on len potvrdil, že o tom diskutujú historici a niektorí majú taký názor .. .. a to je rozdiel
no a ešte k tým náhodám ... je náhoda, že vy dvaja sa tak dopĺňate ... rovnako kopírujete staré príspevky niekoľko týždňov ... :-)))))))))
Tou otázkou na začiatku svojho príspevku si povedal všetko .... :-)))))))))
Hitler a Stalin boli najskôr veľkí kamaráti ... ešte v roku 1939 podpísali Ribbentrop - Molotovov pakt o neútočení (neviem, či som napísal tie mená správne, nechce sa mi to hľadať na nete) ... až neskôr Hitler nahneval Stalina
a my sa nehádame do krvi, my sa len tak kamarátsky doberáme .... veď je to všetko sranda :-)
neviem, z čoho si vydedukoval moju závislosť, ale nevadí, to je tvoja vec ...
ja len opäť konštatujem, že zase keď si v koncoch a nevieš odpovedať, tak ma z niečoho obviňuješ
ale to už nie je moja vec ... chápem to ako tvoju obrannú reakciu, aby si nevracal sám zo seba, keď sa zbadáš v zrkadle :-)))))
všetci títo oklamaní ... to máš zo svojej hlavy, alebo si robila nejaký prieskum?
najskôr to bude tak, že čo sa babe chcelo, to sa babe prisnilo :-))))))))
to je tvoj názor, ja ti ho neberiem .... pri toľkých nezmysloch, čo si tu napísal .... o jeden viac alebo menej .... to je už jedno :-)
uľavilo sa ti, zasmial si sa ... to je hlavné .... :-)
moment.. ty si nepochopil, co ten necas napísal .... on nepotvrdil moje tvrdenie, že Hitler bol ľavičiar .. on píše, že podľa neho bol Hitler pravičiar ..
on potvrdil moje tvrdenie, že sa nájdu historici, ktorí majú rovnaký názor ako mám ja a že je ich menšina .... a to je obrovský rozdiel
si schopný to pochopiť?
no a druhá vec je, že ja sa stotožňujem s tou menšinou, lebo mi ich argumenty pripadajú logické :-)
toho Hitlera ste vytiahli z archívu veľakrát ... a ty napíšeš PRÁVE VTEDY PRIŠIEL NEJAKÝ necas .. keby sme o tom písali jedinýkrát, to by bolo nápadné ... ale keď sa to objavilo viackrát v rôznych diskusiach, je vysoká pravdepodobnosť, že sa k tomu niekto vyjadril .... no a mne príde logické, že historik sa chcel vyjadriť k tomuto problému, zvlášť keď ide o zriedkavý názor
a objavil sa znovu ... to si si nevšimol? ... uviedol aj nejaké fakty, mená .... a dokonca podporil váš názor, že Hitler bol pravičiar :-)
hambáče žerieš, mne niečo žerieš .... a potom nemáš peniaze ... veď ty prežerieš majlant :-)
ja keď chcem mať pekný deň, tak si prečítam tvoje príspevky ... toľko humoru nikde nenájdem
a čo sa týka mojich bodiek ... tak na internet chodím cca od roku 1998 a vždy som písal tak heslovite s bodkami ... takto píše veľa ľudí, neviem, prečo tu spomínaš kaplana ...
akurát si ma prekvapila, keď si napísala, že mi niekto smskuje odpovede .... zrejme to je u teba bežná prax, tak si myslíš, že aj u mňa je to tak ... sklamem ťa, mne nikto nemusí radiť, čo mám písať
takže tebe zo Súmračnej smskujú, čo máš písať ... aspoň viem, ako to máte zorganizované .... myslel som si, že sedíte priamo v centrále :-))))))))))
vôbec sa nejedujem, na týchto diskusiach sa zabávam, keby ma hnevali, tak sem nechodím :-)
presne tak .... pre mňa a ešte zopár iných .... je nás menšina, ale stále tvrdím to isté ... to len ty stále píšeš o klamstve .... ale to je tvoja vec ... :-D
Odporúčame