Zrodil sa nový hrdina slovenskej pravice.
Nevieš čítať a nechápeš text? ... Keby som nevedel čítať, tak by som ten text neprečítal :-)
Čo si taký prchký? ... Choď sa vycikať. :-)
Za vrahov bežne označujeme aj tých, ktorí si objednali vraždu, aj keď sami nevraždili ... ale to by si nebol ty,. keby si sa nezastal červeného .... ja som tiež presvedčený, že Lenin osobne nikoho nezavraždil, ale napriek tomu ho ľudia považujú za vraha ... a platí to bez ohľadu na to, či ti niekto dá konkrétne meno alebo nie :-)