trvám, nikdy som to nepoprel .... vidíš v tom klamstvo?
jeho politika vykazovala viac znakov ľavicovej politiky ako pravicovej ... to je pre mňa smerodajné ... :-)
trvám, nikdy som to nepoprel .... vidíš v tom klamstvo?
jeho politika vykazovala viac znakov ľavicovej politiky ako pravicovej ... to je pre mňa smerodajné ... :-)
daj príspevok, v ktorom som sľúbil tie mená .... konštatovanie, že to tvrdili viacerí, nie je sľub, že uvediem mená ... si schopný pochopiť to?
a skús napísať, kde som ti nadával, možno berieš pomenovanie eštebáčik ako nadávku, ale to som nenadával, to som len pomenoval, ako sa mi javíš- kopíruješ príspevky niekoľko mesiacov staré, toho necasa si okamžite prelustroval
a okrem toho stále ma radíš do centrály SDKÚ a ja ani neviem, kde je ..
proste používaš taktiku komunistov, že stokrát opakovaná lož sa stane pravdou ... ale nie je to pravda :-)
tak ma napadlo, čo ak si ty napísal tie príspevky pod nickom necas, aby si ma mohol kvôli tomu napadnúť, že som to písal ja? ..... to by bolo celkom reálne, takéto praktiky používali eštebáci bežne ... spravili nejaký trestný čin a potom to zvalili na nepohodlnú osobu on to totiž písal po jedenástej, to som mal včera dôležité rokovanie .... od jednej do pol druhej sme mali obedňajšiu pauzu, to som trochu pozrel net, potom sme pokračovali
ešte poznámka ... tesne pod týmto príspevkom je dôkaz, že som kritizoval aj člena súčasnej vlády ... a zároveň to je dôkaz, že viem nájsť aj staršie príspevky, keď chcem .... :-)
lenže na ten príspevok si nereagoval, lebo by si musel uznať, že som neklamal .... ale to ani nečakám od teba, na to nemáš gule :-)))))))))
neviem, čo robia chudáci v centrále SDKÚ, to sa ich opýtaj ... stále si nenapísal, v čom klamem, iba napíšeš ... "prečo klameš?" a nakopíruješ môj starý príspevok
v archíve pravdy viem hľadať, ale nemám chuť strácať čas ... keď budeš nabudúce listovať v archíve, tak tam nájdi aj istý príspevok, v ktorom bol link na stránku, kde bolo rozoberané to, o čom sa stále hádame ... boli tam uvedené aj mená ....
lenže to sa ti nehodí do krámu, tak to nemôžeš nakopírovať .... typická komunistická manipulácia s faktami ... u eštebákov sú bežné tieto praktiky :-D
bingooooooooooooooooooooooooo :-)))))))))))))))
presnejšie povedané je to konkrétna ulica v Bratislave :-D
jeden babrák vyhlásil ... pri najmenšom náznaku klientelizmu budem odvolávať do 3 minut .....no a keď mu vyčítali, že neodvoláva, tak povedal, že nie sú schopní si pretransformovať písaný text, že on tým chcel povedať 3 mesiace :-)
poriadok tu nikto nespraví .. aspoň najbližších 20 rokov nie ...
Fico nemal žiadne problémy, dobre vedel, že jeho kamoši budú potichu škrípať zubami aj keď si z nich robil onuce ... dokonca sa odvážil zobrať SNS ministerstvo, čím porušil koaličnu zmluvu ... dobre vedel, že aj keby boli predčasné voľby, uškodilo by to len HZDDS a SNS
trochu som googlil a našiel som toto
ona má jedinú zbraň - demisiu ... vie to ona, vie to aj Mikloš ...
je to divné, súhlasím s tebou .... ale nestačí vedieť, že je niečo divné, treba aj vedieť, čo treba urobiť ... a to už tí diváci nevedia
ono je možné, že dopredu to nikto nevie povedať .... jedna vec je pre mňa samozrejmá, Radičová musela niečo urobiť .... ja na jej mieste by som odvolal Mikloša .... ale či by to bolo najlepšie riešenie, si netrúfam povedať ... to nikto dopredu nevie ... iba simon22 a jemu podobní géniovia, o ktorých som písal :-)
je to z tejto debaty
http://pravda.nameserver.sk/debata/blog-simon2 2-3-2011-04-21-preco-sa-skrabat-po-hlave-jednoduch o-ked-sa-mozeme-zlozito-alebo-ako-premierka-a-jej- strana-straca-tvar/?zobrazenie=sekvencne&zoradenie =od_najnovsieho
chceš tým naznačiť, že si to pochopila? .... vidím, že ti to poskočenie pomohlo .... ono by to pomohlo aj bez zapískania, dôležité je, aby si nedoskočila na to isté miesto :-D
nebudem ti nadávať ... ja nikomu nenadávam, ja len konštatujem status quo :-)
píšeš, že necas napísal presne to, čo ja ... ale ja som tú tézu vôbec nespomenul, vôbec som o nej nevedel ... on zase nepísal, že čítal článok po anglicky, resp. napísal to až v reakcii na tvoj príspevok ... ja som si pamätal podstatu a tou bolo zaradenie extrémistických strán a to som dávno opísal svojimi slovami .... že ty potrebuješ ďalšie dôkazy, je tvoj problém
hlavne si nezabudni zaradiť tieto príspevky do archívu, eštebáčik :-))))))))))
dnes sa celkom zadarilo, príjemný deň .... už mi chýbalo len lepšie počasie
pozdravujem pietra a celú súmračnú :-)))))))))
znova archív .... prípad pre psychiatra ... uvedomuješ si, ako sa zhadzuješ?
spomínam si, ako si pred pár týždňami vytiahol zase tento tvoj archív .... no a potom si napísal, že odchádzaš na dovolenku .... a o pár hodín pokračoval s archívom tvoj kolega pietro7 ... to nemohla byť náhoda, na také náhody neverím .... vystriedal ťa a pokračoval v tom, čo si začal .... z toho vyplýva, že ste banda červených magorov .... a nepíš, že ti nadávam, opäť len opisujem jestvujúci stav, ktorý som nezapríčinil ... me še pobaviľi :-))))))))))))))
ty si pamätáš autorov článku, ktorý si čítal pred štvrťstoročím? :-)
ináč sánka dole .... takto si odkladať moje príspevky ... to musí byť úchylka ... buď si magor, alebo člen organizovanej skupiny, ktorá sleduje niektorých ľudí .. alebo oboje ... to najskôr
toto neber ako urážku, to som len opísal stav ... :-D
.. a v tom je ten paradox ... máš wifi a napriek tomu si stojíš na kábli :-)))))))))
Pookriala tvoje maďarská dušička? :-))))
Dohovoria sa ... ako by som to napísal .... s mnohými presnosťami .... asi ako väčšina Maďarov, ktorí žijú na Slovensku so Slovákmi .. tiež rozumejú "približne" a podobne sa vyjadrujú :-)
Ja si nerobím archív z príspevkov, to len ty s kolegami ... tej kritiky bolo dosť ... napríklad pri výbere budovy pre DU v KE .... niekoľkokrát som písal, že to nebolo čisté a na mieste premiérky by som odvolal Mikloša .... atď
a NIKDY som nepísal, že uvediem mená .... nikde nesľubujem veci, ktoré nemôžem s istotou splniť
kde som nadával do hlupákov? ... nevieš čítať?
ale páči sa mi, že nezabúdaš na eštebácke praktiky ... česť práci, súdruh ... mal som zlú náladu ráno, ale ty si ma rozveselil ... ďakujem ti za to :-D
ja viem .... to bola len poznámka, aby niektorí ľudia nezabudli na ten rozdiel ... a je to veľmi dôležitý fakt, hlavne pri úrovni nášho súdnictva
Odporúčame