Fico sľuboval vymeniť do troch minút už len pri najmenšom podozrení .... a keď sa niečo stalo, tak tri mesiace obhajoval zlodejov ... ani mne sa nepáči sťahovanie DÚ, a keby som bol na mieste premiérky, tak Mikloš by už nebol ministrom .... červený javor existuje, je to veľmi pekný strom ... aj červený smrek :-)
A. rubrum (javor červený) - pochází z Kanady, nese lesklé, tmavě zelené listy na rubu namodralé. Na podzim se zbarvují do oranžové a červené.
a tu sú ďalšie javory
http://www.ceskestavby.cz/rostliny/acer/ :-)


