pietro, ty dutá hlava, kde som to priznal? :-)
čo sa babe chcelo, to sa babe prisnilo. .... stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou? ... súdruhovia nám to kedysi tak tvrdili, ale nie je to pravda :-)
prečo si konečne nenaštuduješ niečo o extrémistických stranách? .... stačí ti, že celý život vystačíš s tým, čo ťa naučili v škole komunisti? ... to musíš mať strašný život v kapitalizme ... jediná možnosť, ako sa dokážeš uživiť, je eštebácka činnosť v prospech červenej mafie ... si chudák, ale neľutujem ťa :-)


