Politický boj? Fico ty ešte nespíš?
A kto uznal Matoviča za daňového podvodníka? Ty a tebe podobný plný nenávisti, hnevu odporní voliči socializmu? Fico býval a platil odsúdenému daňovému podvodníkovi. Konečne si trpel aspoň 3,5 roka koristík a príživník. Za Mečiara a Fica si si užíval.
Najväčší kriváci sú bývalí komunisti, ktorým sa "prepiekli" všetky zločiny od roku 1948 - 1989 a samozrejme ich voliči. Každý bývalý komunista by mal dostať sociálnu podporu 60Euro mesačne, znárodniť majetok a ísť bývať do unimobunky a samozrejme zdravotnú pomoc len v ohrození života.
Je mu ako zlodejovo a celoživotnému darebákovi strašne nesympatický
vzdal sa poslaneckého mandátu. Čo spravil Fico a Kaliňak po vražde Kuciaka a Kušnírovej? Čo spravil Mečiar po vražde Remiáša a Gaulídera?
Jednoznačne do basy patrí Harabín, doživotne a aj synáčika treba prepustiť zo štátnej správy.
A kto volil neziskovú organizáciu Jednota dôchodcov, odbory?
Počas pandémie covid som nevyužíval leteckú, vlakovú a autobusovú dopravu. Len vlastné a firemné auto. Na každom hraničnom vstupe som bol vždy kontrolovaný covid pas nikdy nechceli. V nemocnici a reštaurácií som nebol v potravinách a v obchodoch nič nechceli.
Odbory sú neziskové organizácie propagujúce socializmus, zaisťujú svojim vedúcim pohodlný a bezprácny život.
Tu je dikusia, nie protestná demonštrácia. Ja nemôžem za to, že máš výchovu a spôsoby mäsiarskeho psa.
Matovič je pre mňa politik s nevhodným spoločenským správaním, nezvládajúci emócie. Viac mi pripadá ako aktivista, niečo obdobné je Hlina. Nepočúvam prejavy politikov, zaujímajú ma skutky. Nikdy som nemal doma žiadnu fotku politika.
Neviem čo boli covid pasy, nik to nikdy odo mňa nechel a to som sa pohyboval po celej EU. Vždy chceli len aktuálny negatívny covid test. Možno ty máš inú skúsenosť, tak napíš kde ti neumožnili prístup bez covid pasu, čo je podľa mňa len evidenčný údaj o počte a dátume podania vakcíny. Nič to nehovorí o tom či si infekčný, zdravý, alebo chorý. Neviem v čom klamem okate. Napíš konkrétne.
Krčméry nie je môj idol, ale akceptoval som ho ako skúseného infektológa, ktorý pôsobil vo viacerých krajinách afriky a azie a mal praktické skúsenosti. Rešpektovali ho a mal výsledky. Doma však nik nie je prorokov, tu s ním otvorene pohrdali a ich sväté právo byť chorí a voľne sa pohybovať v spoločnosti ľudí t.j. chodiť do práce , navštevovať priateľov a známych a rodinu je im najcennejšie. Nepamätám si od neho túto vetu, ale je možné že tak ako ním antivaxeri a vyznavači slobody opovrhovali, tak ho aj demagogicky a účelovo interpretovali vytrhnutím z kontexdtu. Podobne ako Fico nechal zostrihávať 20+ minútové rozhovory na 1 minútu. Aj v Biblii je veta:" Boh nejestvuje" ale potom pokračuje povedal blázon a rovnako to bude s údajným proroctvom 5 ročného horizontu. Môžem ťa uistiť, že ani za 10, alebo 20 rokov sa žiadne negatívne účinky neobjavia. Ale vždy budú ľudia, ktorí ich budú vyhľadávať a účelovo spájať a prezentovať.
A kde som napísal, že mRNA má 200 ročnú históriu? Ja píšem o vakcinácií ktorá začala prenosom mikro nákazy do tela zdravého (malé množstvo hnisu z rany chorého) čím vyvolal imunutnú reakciu a tá začala okolo roku 1800. Štátna moc nikoho nesegregovala. Ja osobne som musel všetkým colníkom po celej EU predkladať potvrdenie, že môj test nie starší ako 5 dní je negatívny. Prevencia-očkovanie nikoho nezaujímala. Na vstup do firiem, letísk, obchodov sa infrasenzormi merala teplota a očkovanie sa nekontrolovalo. Všetky štátne moci zaujímalo jediné či si zdravý, alebo chorý. Očkovanie bolo len prevencia na vybudenie imunity, aby infemciu v začiatkoch potlačila a eliminovala.
Máš aj nejakú modlidbu k Ficovi, alebo len pokorne vzhiadaš k jeho fotke, ktorú máš vo svojom byte/dome?
Nielen Matovič hnal, na testovanie, ale aj cela EU aj svet. Účelovo klamem? Ja len poukazujem na bludy, výmysly a lži, ktoré tu roky počas pandémie vymýšľala opozícia, dezinformačné veby, diskutéri na sociálnych sieťach a aj niektorí koaliční partneri ako npr. Sulík, že vakcína je sloboda, len nepovedal že od čoho mala oslobodiť? Niečo ako Ficov volebný slogan, že "ľudia si zaslúžia istoty" len zabudol dodať, že naši ľudia si zaslúžia istoty. Rovnako vakcína nie je sloboda, vakcína je látka na vyvolanie imunitnej reakcie. Čo to má zo slobodou vie asi len on, Sulík. Mne sa nič nevráti, tvoj blud o karme a akejsi odplate je len v tvojej hlave, nie si slobodný, ale uväznený vo svojich lžiach bludoch a výmysloch, ale inak môžeš byť sympatický nešťastník.
Očkovacia látka nezaberá. Očkovacia látka - roztok je len prevencia, ktorej jedinou úlohou vyvolať imunitnú reakciu a mobilizovať k vytvoreniu protilátok. Skutočne nie je potrebná 100% zhoda zo živým infekčným vírusom a očkovacou látkou. Súhlasím, že dôležitá je prevencia a príprava imunitného systému nie je nič iné len prevencia a samozrejme nie je 100%, ale 50-60%. Čo je to prirodzená imunita? Má niekto aj neprirodzenú imunitu. Zdravý životný štýl, bez obezity, cukrovky, srdcových chorôb, s dostatkom pohybu a otužovaním nie je nič čo by oslabovalo imunitu všeobecne, ale to že imunita dobre a účinne zareaguje na dovtedy neznámu a agresívnu variantu koronavírusu covid vôbec nezaručuje. Ale ani nepoškodí. Neumrel ste preto, lebo ste nebol infikovaní, alebo vaša imunita rýchlo a správne zareagovala a víru covidu eliminovala. Očkovanie je len prevencia a ani niekoľko násobne posilňovanie imunity nemusí viesť k ideálne reakcií imunitného systému a môže dôjsť k ochoreniu.
Nemal som v úmysle meniť kohokoľvek názor včetne vášho. Záver plný osočovania a vyhrážok do budúcnosti je len pochopiteľným záverom vášho príspevku. Pripomeniem jednu z obľúbených vyhrážok do budúcnosti vraj väčšina očkovaných zomrie na údajne experimentálnu vakcínu, ktorá bude 100% zabíjať. Dnes sa to už neoznamuje nepíše, ale na umrtie akéhokoľvek mediálne známeho človeka je reakcia, aha to je ten čo si preventívne posiľňoval imunitu vakcínou, ale aj to skončí, keď zomrie celá generácia týchto výhražnych veštcov smrti. Zostane po nich to čo po ich predchodcoch bojovníkoch proti vakcíne ovčým kiahňam. Tvrdili že po vakcine začnú očkovaným rásť na hlave rohy v rozkroku vemeno a chrbtica sa predĺži a narastie chvost. Dnes už sa k tomu nik nehlási a historici je usmievajú a ja s nimi.
Vakcinácia neznamená že je ktokoľvek neinfikovateľní, Je to blud, ktorí šírili ako svoju interpretáciu bývalí opoziční politici, dezinfoweby a anivaxeri. Ako vieš, že tvoj šéf má 5 vakcín? Nepoznáš náhodou aj jeho sexuálny kalendár? Jendoducho vymýšľaš. Nenosím masku a nikdy pokiaľ to nebolo tvrdo vynucované som ju nenosil. Používam masku hlavne v prašnom prostredí. Koronavírus covidu ma priemer cca 30 nm t.j. nano metrov t.j. 30 desaťtisicin milimetra. Na to je látkový filter nízko účinný. To môžme lapať motýle s okami brankárskej siete. Samozrejme že kombinácií so slinami a hlienom sa niečo zachytí na látke čo tiež obsahuje vírusy, takže nemá to účinnosť 0. Covid je pre mňa vírusová choroba, ako každá iná žiadnu si neželám a neprivolávam a ak je možná prevencia a je účinná, dobrovolne sa rozhodujem.
Nie, nikdy to vláda ani pandemická komisia netvrdila to tvrdili opozičníci ako Fico, Kotleba....atd. že to tvrdí vláda. Nejestvuje taký písomný dokument. Očkovanie nezačalo v roku 2020 ale pred cca 200 rokmi, takže je to stará metóda. To len opozícia, ktorá nemala žiadnu zodpovednosť burcovala svojich voličov a šírila bludy že prevencia - očkovanie proti covid je údajne celoživotné. Niečo ako detské choroby. Bežná chrípka sa očkuje desaťročia a každoročne, prečo by akýkoľvek imunológ, infektológ....atd. tvrdil že očkovanie na vytvorenie protilátok proti koronavírusu covid je celoživotné. To tvrdili a donekonečna opakovali a rozširovali opoziční politici a deziformačné weby. Hromadné úmrtia nenastali, podľa teba a nič sa nepreukázalo a nemocnice boli preplnené očkovanými ľudmi s protilátkami. Len štatistický úrad SR uvádza, že na lôžkových kovidových oddeleniach bolo 80% bez imunity proti covid t.j. neočkovaných a 20% očkovaných.
Odporúčame