No veď toto, už sme pri lobotomií. čo je historická, dnes už nepožívaná psychiatrická metóda. Hlavný problém v tomnto vzájomnom diskusnom rozpore je ten , že ty a tvoja názorová komunita nepíše a nekomentuje to čo vydávala prostredníctvo nariadení a usmernení písomne bývalá vláda a jej predstavitelia, ale to čo hovorila a kritizovala vtedajšia opozícia. Ano vybľakovali ich politici vtedajšej opozície a rozprávali a kritizovali ich interpretáciu vládnych nariadeni. Inak prvý obmedzenie prijal Bratislavský župan voči školám, zavrel ich a následne predseda vlády Pelegríny, ale to už vy nespomínate. Hlavná je interpretácia Fica, Kotlebu, Uhríka a samozrejme deziformačných médií, ako vtedy údajne robili.


