Lekári mali zákaz liečiť, ale len v tvojej mysli. Je to lož, blud a výmysel. Taký príkaz by nedal žiadny štátny úradník. Ty si poznal liečebné postupy proti covidu, ty si vymyslel lieky proti covidu, otestoval ich keď covid nejestvoval a použil ich? Skutočne bolo málo lekárov čo bojovali proti covidu? Celé nemocnica sa prerábali na covid oddelenia. Ľudia ako ty museli byť na covid lôžkach pod sedatívami, lebo keď sa prebrali strhávali si dýchacie trubice a vytrhávali infúzie a revali na celé oddelenie, že prečo ich chcú zabiť. A dnes tu píšeš tieto nehorážne lži a výmysly. Si duševne chorý a nikdy sa nevyliečiš.


