Však prave. Udával si tu ty tých, ktorí mali viac člankov denne ? Ak ano, tak čo si ty ?
Však prave. Udával si tu ty tých, ktorí mali viac člankov denne ? Ak ano, tak čo si ty ?
Opačne, Pelegrini predsa otočil. Najprv nechcel, aby sme sa zaviazali byť uhlíkovo neutralnou krajinou, deň po tom ako bol u prezidentky napokon s tým súhlasil.
Nekalá konkurencia ? :)
To sa tu už riešilo, nie ? Inak, niektoré vtáčiky už dolietali, tvrdili, že tu bude celé hniezdo...nevieš nič o tom ? :)
"A keďže som si istá, že to nebol Rus, tak aj potrestať."
Práve to, že si si istá, že to nebol Rus o čomsi svedčí :)
No, v r 2020 si písal "Preto budeme už o pár mesiacov čeliť aj:najstrašnejšej, prorokovanej, 3.svetovej vojne. V nej zahynie až 1/3 ľudstva!"
Dovi dopo...
To tu už mala minule - napísala, že ona sa nikdy nemýli, len tak to reálne odznelo v príbehu
"Nechcem sa púšťať do diskusie ako pán Machala myslel svoje výroky.Aj keď si myslím, že išlo skôr o nešikovné prirovnania a o výzvu na otvorenosť mediálnych debát aj na kontroverzné témy."
Veľmi diplomaticky povedané. Ale súhlasím. V princípe nešikovné prirovnania...
„Som doktorka „na hlavu“ – psychologička“, ozrejmí Linda.
Čo nie je. Vieš prečo ?
Nepýtal sa právom. A ty si vyrieš presúvanie blogov tak, aby tam korektne sedeli príspevky v diskusii Alebo lepšie povedané, vykašli sa na to, aby si takýmto spôsobom manipulovala s diskusiami, chapem tvoj zámer, ale urobíš viac škody, ako osohu.
"Kto nahlasoval/la komentare,aby inicioval/la precistovanie??"
Mazať tu môže jedine admin aj absolútne podĺa svojho uvaženia , dať podnet ktokoľvek, ale admin to môže a nemusí akceptovať - načo sa to to teda hrá Strange Uncle, akú atmosféru tu vyvoláva, koho vlastne on podozrieva ?
On sa nepýtal právom, aké pravo ma on sa na to pýtať ostatných ?
No žiadne.A tým, že tu ty mažeš a znova davaš blogy s nekorektne presunutými diskusiami spod nich možeš narušiť logiku radenia príspevkov. Už si tu mala ten problém.
Chodíš na poštu platiť účty zloženkami ? najskôr už nie, sú na to pohodlnejšie kybernetické aplikacie (napr internet banking) Koľko ľudí tým možno prišlo o prácu ? No a nakupovanie možno časom bude podobné, naťukaš na internete, zaplatíš cez platobnú branu , donesú ti to až domov - o koľko menej pokladníčok budú potrebovať ?
Prave veľké nakupy sa takto dobre riešia...
Osobné pokladnice sú len prechod a isteže majú kopu múch, ktoré treba vychytať, prípadne zmeniť technologiu viď toto https://predajne.kaufland.sk/servis/K-SCAN.h… ale smeruje to presne k tomu, čo som písal a netreba sa ľutostivo ohliadať za predavačkami v pokladniciach, nech robia niečo iné, tvorivejšie , menej mechanické, však ich často nahradzajú už brigadnici, nechce to veľmi kto robiť ...
Prečo mu to teda nevysvetlíš čo sa deje pod tvojím blogom a prečo tam nesedia čísla ? Potom vyzera fakt ako taký ...a hlavne, obvinenie z toho, že to tam nesedí môže isť na kohokoĺvek, vyhovuje ti taká podozrievajúca atmosféra pod tvojím blogom ? Neozvala si sa na tú jeho reakciu, takže ?
K tomuto - je to Strange Uncle, ktorí sa tu vyjadril nie k blogu ale dehonestujúco k dvom diskuterom , tak isto ako pod tvojím blogom nereagoval na blog, ale spochybnil v podstate všetkých, toto mu treba vysvetliť, že nie je v poriadku, hlavne ak tu chce robiť arbitra. A on chce...
Horšie, že ty si dal absolútne nelogickú otázku pod textom Luny5, keď vymazala a znova nahodila svoj blog. Pozor na to...vyzeráš potom tak, že ti to nedocvaklo...
Machalova hyperbola neexistuje.
"Hyperbola alebo zveličenie je slovné spojenie, tróp, vyznačujúce sa expresívnym významom. Zveličuje sa určitý rys s cieľom jeho emocionálneho alebo významového zvýraznenia"
No a teraz ten Machalov " a je podložené, že zem je guľatá ? Ja sa važne pýtam, je to podložené ? Boli ste vo vesmírre ? Vy ste neboli, ja tie nie. Neviem ."
To nebolo zveličenie, to bol nelogický vyrok, lebo z toho, že nebol vo vesmíre nijako nevyplýva, žeby nevedel zistiť aj zo Zeme , že Zem je guľatá, t.j to tvrdenie že Zem je guľatá je podložené aj inak.
To, že Zem nie je plocha je možné overiť aj zo Zeme, načo bol teda ten výrok ?
"Tento blog tu už nechám , ale stále platí to, čo som napísala, že takých ako ty, ktorí osobne útočia ja v mojich blogoch nepotrebujem. Vy sa tu žerte ak vám to dobre robí, ale kkdejaký skaderuka skadenoha sa do mna navážať nebude"
Pochopil som dobre, že reguluješ diskusiu tým, že stiahneš vlastný blog ak sú v distusii osobné útoky ? Potom ho daš nanovo, už bez diskusie prípadne tam naťahaš z diskusie predtým, čo chceš ? Týmto chceš vychovavať diskuterov prípadne redukovať osobné utoky ?
Toto nepomôže, vytrestáš samú seba ...
Odporúčame