Márna lásky snaha
Teda....
"Akoby nechceli pochopiť, že ona nikoho nechce. Je jej dobre tak, ako je a nemieni to meniť."
Ako vyjde najavo nižšie, až tak dobre jej takto nebolo .
"Prečo sa ešte neoženil ?„Ktorá by tu so mnou bývala nastálo?“ odpovedá na všetčné otázky
„A potom , ja nikdy nie som sám. Vždy sem niekto príde.“
Samozrejme, že tie odpovede boli nelogické a neuprimné, našla by sa taká, čo by s ním nastalo bývala a samozrejme, že neuprimná bola aj druhá časť, že nikdy nie je sám - to predsa nevylučuje, aby mal trvalý vzťah.
"Obaja viac než na seba , myslia na dobro iných. Problém je v tom, že Petra je katolíčka a Denis budhista."
Žiadny problém
"Nie sme si súdení.“ "Som v podstate mních. Môžeme však byť priatelia.“
Zase, odporuje si, predtým tvrdil, že by sa nenašla taká, čo by tam s ním bývala na stálo.
Obaja teda boli neuprimní, klamali sebe aj druhým .Tým pádom nemá Petra čo vyčítať Monike.V podstate boli obaja sebci aj v tej 50 tke v tom najpodstatnejšom ...