Súhlasím
BMI bolo ostupňované po 5 bodoch , uveď , kde bolo 27.
V USA sa používa hlavne HFCS a už boli 2 rozporuplné štúdie, ktoré ju vinili z obezity Američanov.
Ak je demokracia vlada väčšiny, tak väčšinou sú v tomto štate ženy - môžu si poschvaľovať zakony aby muži boli podriadení ženám ? No podľa teba ano.To by bola tá tyrania väčšiny.
Tak to chceš vidieť ty, ale ľudská psychika je iná, vie takéto veci pomerne rýchlo vypustiť, zracionalizovať.
Viď postabortívny syndróm.
A ide im o šírenie génov ?
Nie si relevantný. Tak ako pri tom Virapenovi...
"...Troll je profesionálny ovplyvňovateľ internetových diskusií."
Nie je. Viď ten link.
Super, tak potom nie som troll lebo nie som za túto činnosť honorovaný.
Ibaže by si si prisposobil to, kto je troll ? Musí byť honorovaný ? No zjavne nie
"...zverejniť v terajšej vypätej situácii EČV vozidla hocikoho a k tomu zverejniť aj fotku, na ktorej je jeho dieťa, je už za všetkými hranicami."
Ale no tak, možno žiadne hranice ani nie sú...
Napokon, ako sú to vlastne stavané socialne siete na internete ? Nie na polarizácii ?
Pre dieťa je rovnaký.Je v rodine a adoptujúci rodič ma na neho plné prava, druhý v pare nie, ale môže absolvovať všetky školenia o nahradnom rodičovstve pre prípad, že by sa tomu adoptujúcemu niečo stalo, tým padom by ho mohol adoptovať on a keďže by mal vytvorené na dieťa citové väzby, bol by uprednostnený . Ešte raz, dieťa nemusia zaujímať pravne zaležitosti, pre neho je podstatné, že bude v rodine. V tom je vysledok pre neho rovnaký.Ide o to dieťa, nie ?
Ani nie, o tom Tiborovi si to napísala hneď ako nadpis (Začať vzťah sexom neveští nič dobré) ale ja som asi príliš náročný a vadil mi tak trocha predsudok o virtuálnych vzťahoch. Možno ak by som to bral úsmevnejšie :)
Píš ďalej a nenechaj sa vyrušovať. Možno tu pár dní nebudem reagovať, ideme s manželkou na dovolenku :)
Ako vieš, že nie sú jej súdené ? Môže mať napr 10 zlých pokusov ale stačí jeden, ktorý jej vyjde :)
Uplne realne,vieš ako sa niektorí ľudia nadrú a koľkokrat stúpia vedľa aby napokon našli toho pravého / pravú ? Niektorým to za celý život ani nevyjde...Ak to mala byť nadsázka , tak to zhodenie virtualneho zoznamovania som nepochopil. Skôr prave to mi pripadalo cynické . Aj tie reakcie jej brata. Problém je inde ako v jej prípade vo virtualnych vzťahoch, ale to si už napísala, tento predsa nebol virtualny , bolo tam pozvanie na realne miesto, bol tam sex , bolo tam zamilovanie. Len nie z jej strany, ale to sa stáva,niekedy u jedného, niekedy u druhého.
"Problém bol v tom, že aj keď Tibor bol do nej neskutočne zamilovaný, až tak, že by ju bol naozaj aj na rukách nosil, ona o takých dobrých chlapcov nestála."
No iste. A ? znamená to "Stop virtuálnym vzťahom ? " Podstatné v tom, čo som ti dal v linku bol odkaz na toto
"Finally, 48% of singles say that it’s possible to fall in love with someone you’ve only had the chance to meet via video"
Virtualita a virtualne zoznamenia sú uplne bežné v mnohých vyspelých krajinách, napr aj v Japonsku a dokonca sa takto zoznamuje čoraz väčšia časť populacie aj inde.
To viem. Výsledok pre to dieťa je ale rovnaký, je v rodine.
Podĺa teba, podľa tých ľudí, čo podporili tú zbierku nie. Je to skôr symbolické , ale ukazuje to presne v zmysle myšlienok Umberta Eca ako sa da racionalne obhajiť takýto postoj.Už som to dával...
"Takže dúfam, že rovnoprávne možnosti budú mať aj páry rovnakého pohlavia."
Ano,ak si tú Adelu počuval - prave v postrehu o tom, ako je rodina fluidna zaležitosť to v podstate pripustila.
Napokon, už sa to aj u nás deje, len komplikovanejšie...
"Rodina je veľmi fluidná záležitosť "
Výborný postreh. Počúval som ten rozhovor a bol som prekvapený ako to vystihla. Rodina totižto žiadnu presnú definíciu nemá. Napriek tomu vieme presne, že je najlepším miestom pre výchovu detí. Stane sa, že niekedy rodina zlyhá ale ak ju môžu poskytnúť iní ľudia - je to fakt lepšie rozhodnutie ako IVF. Tak nech sa im všetkým darí...
Odporúčame