:)
Myslíš, že som tú Marcelu prenasledoval ? Nie,to bol pedofil, ktorý ju chcel žalovať na súde a zrejme by vyhral. Prečítaj si diskusiu k tomu, aké som tam zaujal stanovisko. Marcela už v SR nie je, odsťahovala sa sa aj s manželom. Ale kým tu bola, veľmi zvažovala, či isť na verejné siete prave kvoli tomu, že (nielen) tušila, čo to obnáša.
Ale no tak, čo bolo raz je na internete, je nezničiteľné, pretože aj keď to niekto zmaže z pôvodného servera , môže to ostať v tisíckach kopíí na serveroch tých, ktorí si to stiahli.
A vynorí sa to inde...
A platí to aj vo vzťahu k tebe a tomu, čo tu už nautilus raz o tebe dal.
To nie je vyhražanie, len poznamka. Nerobia to zďaleka len narušení jedinci , čosi o tom viem.
" Deti nemajú strach."
Práveže majú.
"Je to cenzúra! Všetko čo sa triedi podľa niečoho, je cenzúra! Tak nech ma Pravda.sk zruší úplne a hotovo! Ale nech sa nehrajú na pluralitných demokratov! Svet sa nezrúti, keď ferro nebude na pravdablog! "
:)
"Tak potom si môžem písať podľa Vás svoje články do svojho archívu na blogpravda.sk?"
Ano,napr aj Mária Malinová to takto robí.
Je uplne na posúdení Pravdy, či ťa necha blogovať, nemaš na to pravny narok (bod 1.4) a je uplne na posúdení Pravdy či budeš mať članky na titulke alebo nie a nie je to cenzúra. (bod 4.6)Súhlasil si s tým, tak čo tu teraz vyvádzaš ?
Neviem, je do dokopy, nešlo aj o tú loď ? "Borisov hovoril aj o ruských plánoch postaviť nákladnú vesmírnu loď s jadrovým pohonom. Povedal, že všetky technické otázky týkajúce sa projektu boli vyriešené, okrem riešenia, ako chladiť jadrový reaktor."
" Preto vidieť aj to, že dnes majú deti choroby, ktoré sme videli len u dospelých. Cukrovka druhého typu, cirhóza pečene…tie čísla sú alarmujúce,“ konštatuje hepatológ Marek Rác."
Na Slovensku a cukrovka 2 typu u detí ? Výnimočne .
"Na Slovensku máme približne 2-tisíc detí s cukrovkou. Takmer všetky majú cukrovku prvého typu, ktorá sa vždy lieči inzulínom. Iba veľmi ojedinele sa objaví nejaké veľmi tučné dieťa, ktoré má cukrovku druhého typu."
Ked už, tak my sme tí paraziti, viď ekologická stopa Slovákov. Podľa nej "Keby každý človek na Zemi žil rovnako ako my, ľudstvo by potrebovalo nie jednu, ale 2,3 planét."
Si to možno neuvedomuješ, ale žiješ na ukor prírody a chudobnejších v krajinach ako je napr India.Oni môžu vnímať nas ako parazitov ...
"Áno, pisateľ mal v pravdu v tom, že kapitalizmus je ekonomický systém a demokracia politický systém.
Lenže…
V súčasnosti sú tieto dva systémy tak prepojené, že v skutočnosti vytvárajú už iba jeden systém, ktorý nie je definovateľný ani jedným z týchto pojmov. Pretože politický systém slúži na upevňovanie toho ekonomického a naopak, ten ekonomický riadi politický systém."
Vôbec nie. Kapitalizmus je zlučiteĺný aj s totoalitou paradoxne ťažšie sa da sklbiť prave s demokraciou.
A to si bola na DAV2, kde boli članky od Jana Kellera, prečo to tak je. Nehovoriac o tom, že si mala aj tu v Pravde članky , kde si citovala antikapitalistu Slavoja Žižeka a ten prave na Číne poukazal, ako dobre sa tam presadil kapitalizmus ako ekonomický systém a to v podstate v prototalitnej spoločnosti, ktorej sa desí...
To už radšej tú demokraciu , nech je ohybaná akokoľvek...
Nie, viď Dag Daniš, ktorý ho použil už davno predtým ako pejoratívny pojem pre tých, čo zavadzajú agendu LGTBI.Lebo on sa citil ako konzervatívec a je proti tejto agende , ktorú najprv pretláčali liberalno socialistické strany na zapade, po čase aj stredové no a napokon aj konzervatívne - a tie konzervatívne to mali vyargumentované prave z princípov konzervativizmu.Jedna z prvých tém, ktoré som tu preberal s autorkou tohtho blogu bolo, prečo v tomto Dag Daniš manipuluje.
Ako vidíš nie , napokon, čo by sa stalo, keby si do svojho članku dala, že to písal Dag Daniš v Postoji dnes 5:55 ? Čo je to za argumentaciu , že Standard ma članky zamknuté,akože neexistujú ĺudia, ktorí si to vedia prečítať ?
Ano, patrilo...
Ale tu to značná časť blogerov má na háku...
Nejak si tieto dva blogy(tvoj a magusov tesne nad tvojím) odporujú.Ale Maguso1975 ma zvyčajne dobre argumentačne podložené svoje texty...
MDŽ nie je Deň matiek, ale uctiť si ženy, pretože to majú objektívne v živote ťažšie je samozrejme prínosom.
Ved sa tam nič nepíše o normálnom vzhľade...
" Z UA do Moskvy doletia rakety za pár minút."
Z Fínska detto. A ak sa to bude hrotiť, tak bezpečne ich dajú aj do Fínska a pobaltských krajín, ktoré sú v NATO a v princípe rovnako vzdialené od Moskvy ako by boli na UA . Toľko k argumentu tej vzdialenosti
No a obežna draha je cca 300 km vysoko , laserové resp jadrové zbrane by vyslali impulz a behom tisíciny sekundy je na Zemi resp vyradí z činnosti ine satelity. To je ten genialny ťah, čo očakavaš od Putina ?
Raz si sa už poriadne sekol, že ?
Ak RF bojuje o svoju existenciu tak sa to môže priblížiť k jadrovej apokalypse , ale potom už RF nebude existovať Svet ano, časť civilizacie hlavne na južnej pologuli ano. Doporučujem ako Richard Sulík, ranč v Australii. Bohatý si na to dosť ...
Ale tu nešlo o tvár. Kde si tam našla tvár ? Škareda žena môže byť pre niekoho obezna žena, ide to upraviť ?
Väčšinou ano, ale prečo ?
Odporúčame