Ja som s Packetou doteraz nemal problémy, ale problémy s nedostupnosťou služby pred Vianocami boli, sami na to upozorňovali. V lete mali zase problém tí, čo mali telefony od Samsungu
https://hitky.sk/packeta-hlasi-problem-majit…
Skutočne je pravda, že to doručovanie balíkov je oveľa jednoduchšie cez SMS a balíkomaty ako naviazať to na potrebu inštalacie ich aplikacie a ich podmienok.


